Миколаївський «Наш край» вимагає скликати позачергову сесію

13.09.16

Миколаївські депутати виступили з вимогою негайно скликати позачергову сесію міської ради для розгляду і вирішення питання захоронення твердих побутових відходів зі Львова на Миколаївському Полігоні ТПВ. Відповідне звернення було направлено на ім’я міського голови.
Як заявляє Співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край» Юрій Гранатуров рішення про поховання в Миколаєві твердих побутових відходів зі Львова непродумане і некомпетентне.
«По-перше, полігон твердих побутових відходів потребує дуже серйозної модернізації, яку ми вже почали проводити – дали життя установці, яка виробляє багато електроенергії і викачує зі звалища пожежонебезпечний, токсичний газ. Але цих потужностей недостатньо. По-друге, там постійно потрібно оновлювати важку гусеничну техніку, яка займається вирівнюванням шарів твердих побутових відходів, пересипанням. Сподіваюся, скоро профінансують рішення по звалищу, яке занадто близько підійшло до межі міста. Тому я вважаю, що це повністю непродумана дія, абсолютно некомпетентне рішення. Не знаю, хто з фахівців його аналізував. Ми не знаємо, якої структури ці побутові відходи, звідки конкретно їх везуть, чи є хімічний аналіз», – зазначив Юрій Гранатуров.
У своєму зверненні до міського голови міста Миколаєва депутати заявили про те, що такі рішення повинні прийматися за розширеною процедурою з розглядом на профільних депутатських комісіях, попереднім розглядом виконавчим комітетом міської ради та з подальшим обговоренням на сесії міської ради. Причому, подібні рішення повинні супроводжувати компетентні експертні думки, екологічні експертизи, переваги або наслідки подібних дій. Що в підсумку повинно приходити до відкритого, легітимного, професійного, публічного рішення депутатського корпусу.