Миколаївський «Наш край» обурений зривом підрахунку голосів на 114 окрузі

18.07.16

На 114 окрузі відбуваються грубі порушення чинного законодавства. Фактично порушуються конституційні права українців, блокується визначення підсумків народного волевиявлення. Про це заявив співголова партії «Наш край» Юрій Гранатуров.

«Кандидат в народні депутати від партії «Наш край» Сергій Шахов впевнено лідирує на цьому окрузі, що підтверджують і результати екзит-полів. Проте до яких тільки хитрощів не вдаються опоненти, щоб сфальсифікувати результати виборів. Окружна виборча комісія нормально не працює, протоколи не приймаються, люди стоять на дикій спеці. Сотні людей з дільничних виборчих комісій, які вже працюють більше двох діб, не в змозі нормально здати протоколи. То, якісь псевдозамівання, то раптом несподівано члени комісії ідуть у невідомому напрямку. Саботується будь-яка робота керівництва окружної виборчої комісії і робиться все можливе для того, щоб ці вибори практично зірвати і не дати можливість встановити результати і оголосити переможця, який в принципі зрозумілий всім», – підкреслив він.
Гранатуров заявив, що обласна та міська організації «Нашого краю» в Миколаївській області обурені такими діями. «Ми звертаємося до всіх правоохоронних органів, аби вони навели порядок і захистили конституційні права громадян на вільне волевиявлення, а також закликаємо ЦВК припинити цю вакханалію і дали можливість оголосити результати голосування в такій непростій області як Луганська і відновити закон і правопорядок під час проведення виборів та визначення результатів», – підсумував Юрій Гранатуров.

«Ми розуміємо, що сьогодні, коли політична партія «Наш край» набирає стрімких обертів і об’єднує навколо себе все більшу кількість прихильників, багато кого це не влаштовує. Сергій Шахов, кандидат в народні депутати, якого підтримали люди, і ми не дозволимо зневажати закон і маніпулювати результатами голосування», – резюмував він.