Ми влаштуємо страйк: Сергій Шахов став на захист луганських шахтарів

16.07.18

Народний депутат від «Нашого краю» Сергій Шахов відвідав шахту ім. Г.Г Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля», де зустрівся з трудовим колективом

Після недащовнього страйку шахтарів у столиці під будівлею Міністерства вугільної промисловості 100 гірникам Лисичанської шахти пригрозили звільненням.

«Я приїхав сьогодні в Лисичанськ, щоб в тому числі, вирішити питання з шахтарями, яким загрожує звільнення. Якщо він (Кисельов – в.о. генерального директора ПАТ «Лисичанськвугілля») підпише наказ про звільнення, ми відновимо шахтарів законним шляхом і звільнимо Кисельова! І не в Київ поїдемо, а тут влаштуємо страйк. Мирну акцію шахтарів в Лисичанську і я вас тут підтримаю. Буду разом з вами домагатися відставки міністра вугільної промисловості Ігоря Насалика», – зазначив депутат.

До того ж Шахов зазначив, що «Лисичанськвугілля» є не єдиною метою його візиту.

«Сьогодні вугілля – це фундамент Луганській області, шахтарів, які наповнюють бюджет нашої держави, які є економічним поштовхом для нашої держави… Ми бачимо, що сьогодні ця галузь фактично зруйнована. Шахтарі зверталися до мене з питанням навіть про батареї на електровози, уявіть собі… Чому ці питання не вирішують директори шахт, генеральні директори «Лисичанськвугілля». Зараз будемо їхати на «Первомайськвугілля», завтра заїдемо на шахту «Дружківська»… Зберемо круглий стіл спочатку з шахтарями… Я хочу знати повністю всю ситуацію, яка відбувається у вугільній галузі», – розповів народний депутат.

Нагадаємо також, у п’ятницю, 13 липня, в Києві сталася бійка за участю нардепа і міністра вугільної промисловості Ігоря Насалика.

«Насалик обіцяв приїхати до вас на минулий день шахтаря. Приїхав він? Ні! Нехай в шахті побуде хоч один раз, міністре! Ми цього міністра приволочемо сюди, нехай подивиться, як живуть люди», – додав Шахов під час зустрічі.

Профспілка гірників звернувся до Сергія Шахова з нагальними проблемами і проханням відстояти вугільну галузь країни.