«Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», – Юрій Гранатуров про підсумки візиту в США

08.12.16

7 e1481205039879 300x225 - «Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», - Юрій Гранатуров про підсумки візиту в СШАНалагодити партнерські взаємини в питаннях розвитку місцевого самоврядування та визначити напрямки розробки програм для створення потужних об’єднаних громад в Україні – такі завдання поїздки представників «Нашого краю» в США визначив співголова партії Юрій Гранатуров.

Упродовж тижня українська делегація на чолі з Юрієм Гранатурова перебувала з робочим візитом в США. У складі делегації були представлені народні депутати України Сергій Шахов, Олег Недава, а також провідні експерти дослідницьких соціологічних центрів та всеукраїнських програм розвитку.

За словами Гранатурова, під час візиту було досягнуто домовленостей з представниками Агентства США з міжнародного розвитку USAID про партнерство в питаннях розвитку новостворених громад.

«Одним з проектів, яким зараз займається Агентство розвитку США, є« Децентралізація – шлях до кращих результатів і ефективності» (ДОБРЕ). У цьому проекті, до речі, є і Миколаївська область. Суть полягає в тому, щоб протягом п’яти років, а саме на стільки розраховано проект, надавати повний спектр допомоги громадам – від стратегічного планування, питань місцевого економічного розвитку в наданні адміністративних послуг населенню, співпраці з громадянами та громадськими організаціями. Крім того, важлива роль відведена комунікацій та інформуванню населення. Упевнений, що в партнерстві ми зуміємо посилити ефективність і самодостатність новостворених об’єднаних територіальних громад », – підкреслив Юрій Гранатуров.

Делегація провела зустрічі в Комітеті Сенату з міжнародних відносин, Комітеті Палати представників з питань зовнішньої політики, Української фундації в США. Юрій Гранатуров і народні депутати відвідали Посольство України в США та відзначили високий рівень співпраці українського посольства з усіма державними інститутами.

Юрій Гранатуров зазначає, що на зустрічі в Державному департаменті США (United States Department of State) обговорювали цілий ряд питань про можливості співпраці, спрямованих на зміцнення демократичних процесів в українському суспільстві.

На думку співголови «Нашого краю» співпрацю і партнерські відносини з міжнародними організаціями дозволять в подальшому впроваджувати проекти в об’єднаних територіальних громадах, спрямовані на розвиток і поліпшення життя людей.

«Партія« Наш край »завжди відстоювала право на фінансову самодостатність громад. Ми працюємо над тим, щоб до розвитку місцевого самоврядування були залучені кращі управлінці, з хорошим досвідом господарювання. В нашій програмі чітко прописано, що держава повинна допомогти у фінансуванні проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури громад і регіонів. А поки це станеться, ми будемо всіляко залучати іноземних донорів, фонди та інвесторів для фінансування інфраструктурних проектів для цих громад », – заявив Юрій Гранатуров.

Делегація українських політиків і профільних фахівців приїхала в США в рамках довгострокового співробітництва з Міжнародним республіканським інститутом IRI (International Republican Institute).

5 e1481205294164 768x1024 - «Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», - Юрій Гранатуров про підсумки візиту в США 25 1024x768 - «Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», - Юрій Гранатуров про підсумки візиту в США 26 1024x768 - «Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», - Юрій Гранатуров про підсумки візиту в США ГЛАВНУЮ e1481205136928 768x1024 - «Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», - Юрій Гранатуров про підсумки візиту в США

6 1024x768 - «Ми будуємо міжнародне партнерство за принципами розвитку місцевого самоврядування», - Юрій Гранатуров про підсумки візиту в США