Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу

25.04.16

Як бути ефективним політичним лідером, формувати соціальну активність, ефективну роботу та працювати у команді вчились учасники Школи молодого політика, яка пройшла цими вихідними у Дніпропетровську.

25 учасників із різних куточків країни почали писати власну політичну біографію під час дводенного навчання у Школі.

Лектори Школи – експерти, політологи та соціологи вчили молодих політиків тайм-менеджменту, розповідали про шляхи розвитку лідерських якостей, поділились базовими знаннями у сфері політики, демократії та місцевого самоврядування.

У рамках дискусійного майданчику учасники школи обговорили шляхи розвитку місцевого самоврядування із співголовою партії «Наш край» Олександром Мазурчаком. За його словами, саме активна молодь на місцях зможе реалізувати ті зміни, без яких неможливий розвиток усієї країни.

«Приємно бачити молодих та активних політиків, які хочуть змін і готові вчитись, набувати досвіду щодо управління країною. Така Школа – це хороша можливість поділитись досвідом і почути від молоді, яким вони бачать розвиток місцевого самоврядування», – зауважив Олександр Мазурчак.

Школа молодого політика проводиться партією «Наш край» у партнерстві з некомерційною організацією Міжнародний республіканський інститут (IRI) за підтримки уряду Канади. Наступні заходи Школи відбудуться в травні. Аби стати учасником  – заповніть анкету за посиланням http://nashkray.org/?page_id=2815.

2016 04 23 10.15.16 e1461580647423 - Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу

2016 04 23 12.25.33 e1461580676851 - Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу

IMG 7144 - Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу

IMG 7174 - Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу

IMG 7308 - Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу

IMG 7349 - Молоді політики вчились працювати у команді та будувати ефективну роботу