Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно

10.06.16

Тренінг із розвитку лідерських якостей для молодих політиків пройшов цими вихідними у Дніпропетровську в рамках проекту «Школа партії». Ініціатори проведення заходу – Міжнародний Республіканський Інститут та політична партія «Наш край».

Протягом двох навчальних днів учасники заходу навчались мистецтву публічного виступу та плануванню особистого часу, обговорювали особистісні цінності лідера та застосування сучасних політтехнологій.

Тренінг для молодих політиків проводили Олег Половцев (керівник «Школи партій» політичної сили «Наш край») та Марина Ковальова (експерт Центру розвитку громадських ініціатив). Про PR у політиці та бізнесі розповідав Денис Богуш, президент Bohush Communication.

Учасники на практиці вчились працювати із аудиторією під час виступу та проводити самопрезентацію.
Окрім того, під час другого навчального дня учасники заходу обговорили шляхи реалізації спільних інтересів громад із співголовою партії «Наш край» Олександром Мазурчаком.

Нагадаємо, що проект «Школа партії» створений для того, щоб сприяти членам і прихильникам партії в більш глибокому розумінні проблем поточного моменту, створенні передумов для того, щоб якомога більша кількість партійців та прихильників партії компетентно та професійно брали участь у політичних процесах, що відбуваються на усіх рівнях політичного життя країни.

DSC08042 1024x576 - Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно DSC08049 1024x576 - Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно DSC08057 1024x576 - Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно DSC08068 1024x576 - Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно DSC08070 1024x576 - Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно DSC08072 1024x576 - Молоді політики розвивали лідерські якості та навчались виступати публічно