Міністра охорони здоров’я потрібно було змінювати після першого провалу, а не чекати всіх наступних – Мазурчак

19.05.21stepanov - Міністра охорони здоров’я потрібно було змінювати після першого провалу, а не чекати всіх наступних – Мазурчак

Відправляти у відставку потрібно не лише Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, а і увесь уряд Дениса Шмигаля, винний у небувалому падінні української економіки та поширенню корупції. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Вчора Верховна Рада розглянула подання про звільнення одразу трьох міністрів діючого Кабінету міністрів. Найбільше претензій до своєї роботи отримав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Крім того, на голосування поставлені були відставки Міністра інфраструктури Владислава Криклія та Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашко.

«Безумовно, відправивши у відставку такого одіозного міністра, як Степанов, уся країна видихнула з полегшенням. Потрібно було мати дуже особливий талант, щоб так бездарно провалити і протиепідемічну роботу, і кампанію з вакцинації. При цьому брехати чи не щодня та продемонструвати на всю країну зростання власних статків. Поки весь світ протистояв пандемії, українське МОЗ плодило корупційні схеми на всьому, на чому тільки можна було: від апаратів ШВЛ та звичайних масок, до тестів та вакцин. Тільки в Україні можна було купити найдешевшу у світі вакцину дорожче за найдорожчу в Європі», – заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

14 травня українські ЗМІ повідомили, що Степанов був запрошений до Офісу Президента України, де Володимир Зеленський запропонував міністру написати заяву про звільнення за власним бажанням. Степанов не дав чіткої відповіді і пішов «думати». Поки він думав, прем‘єр-міністр Шмигаль подав подання про його звільнення.

«Очевидно, що свою відставку Степанов заслужив, і відбутися вона мала набагато раніше. Втім викликає стурбованість намагання уряду сховатися за лаштунками гучної дестепанізації країни, пожертвувавши трьом пішаками, аби врятувати увесь Кабмін та прем’єра Шмигаля. «Наш край» вважає, що у відставку має піти весь Уряд, який карколомно провалив українську економіку у бездонну прірву профанацій та корупції. Окрім того, сама по собі відставка ще не є покаранням за злочини міністерства на чолі зі Степановим. Безумовно, оцінку його роботі мають дати правоохоронні органи», – наголосив Олександр Мазурчак.