Міністр соцполітики визнав, що держава забуває «компенсувати» підприємцям пільги за перевезення, – «Наш край»

23.11.16

Навести лад у сфері соціальних виплат та забезпечити їх стовідсоткове фінансування вимагає від Кабінету міністрів партія «Наш край». Відповідне звернення на ім’я прем’єр-міністра Володимира Гройсмана направив співголова партії Сергій Кальцев.

За його словами, Міністерство соцполітики визнало, що не виконує свої обов’язки із фінансування пільг, зокрема щодо відшкодування різниці за пасажирські перевезення певних категорій громадян.

«Міністр соціальної політики Андрій Рева визнав наявність проблем з погашенням зобов’язань держави з компенсації соціальних пільг, зокрема на пасажирських перевезеннях. За словами міністра, держава «забуває» компенсувати підприємцям різницю за пільгами, у підсумку чого пільговикам відмовляють у безкоштовному перевезенні. Тобто фактично визнав, що держава недофінансовує пільги на проїзд. Тому ми вимагаємо від Кабінету міністрів навести лад у сфері соціальних виплат. Пільги мають отримувати усі, для кого вони передбачені законом», – зазначив Кальцев.

Він також додав,  заручниками безвідповідальності уряду стали звичайні українці.

«У цій сфері потрібно посилити контроль за наданням соціальних пільг. Зараз фінансування не контролюється, й цим створюється ситуація, коли надавачі послуг відмовляють людям у законних пільгах», – додав Кальцев.

Нагадаємо, що в інтерв’ю газеті «Голос України» міністр соціальної політики А. Рева заявив про необхідність монетизації пільг та визнав, що часом підприємець ставиться у таку ситуацію, коли держава встановила пільгу та забула за це заплатити.