Мільйонів власників авто на «євробляхах» вчергове обманули, – Сергій Шахов

08.11.18

Через ухвалення закону про оподаткування акцизом легкових авто на «євробляхах» бюджет втратив сто мільярдів гривень, а українців вчергове обманули. Про це заявив народный депутата від «Нашого краю» Серій Шахов.

За його словами, мільйонів власників авто на «євробляхах» вчергове обманули.

«Я не голосував за законопроект 8487 про авто на «єврономерах», тому що це – нахабний обман мільйонів автомобілістів, які могли дати бюджету 100 мільярдів гривень! Правки від активістів не врахували, залишивши при розрахунку акцизу коефіцієнт віку автомобіля. Через це більшість людей доведеться заплатити податок, що перевищує номінальну вартість авто», – наголосив Сергій Шахов.

Він також закликав народних депутатів не підтримувати зміни до Митного кодексу.

«Більш того, закликаю колег також не підтримувати і законопроект 8488 про зміни до Митного кодексу. Якщо його приймуть, то це буде черговий батіг для народу! Влада хоче з українців здерти три шкури за порушення термінів розмитнення і наповнити бюджет за рахунок простих людей», -підсумував Сергій Шахов.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада ухвалила проект закону №8487, що вносить зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових авто.