Мешканцям Дніпра – нове футбольне поле!

01.12.171 - Мешканцям Дніпра - нове футбольне поле!

2 225x300 - Мешканцям Дніпра - нове футбольне поле!Нове футбольне поле у мікрорайоні Дійовка у Дніпрі відкрили член фракції Наш край Василь Губерт разом з головою Новокодацької райради Олегом Денисенко. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської організації «Нашого краю».

Мікрорайон Діївка, це – приватний сектор, і типовими тутешніми проблемами є стан доріг, комунікацій та освітлення, йдеться в повідомленні.

За словами Василя Губерта, поле побудоване в рамках міської програми “Дніпро – спортивна столиця”.

“Ми разом з мешканцями вдячні за можливiсть організувати дозвілля великих і маленьких жителів Діївка-1. Зі свого боку, мешканці обіцяли берегти поле і організовувати товариські матчі. Щоб рідне місто неодмінно стало справжньою спортивною столицею!”, -зазначив Василь Губерт.

Завдяки наполегливості депутата від «Нашого краю» Василя Губерта, це вже третій новий спортивний осередок у окрузі, зазначають в повідомленні.

Як відомо, депутат міської ради Дніпра, член фракції Наш край Василь Губерт активно працює на окрузі №51, до якого входить мікрорайон Діївка. Разом з мешканцями та депутатами районної ради він дбає про розвиток спорту та здорове дозвілля молодого покоління. Адже саме для приватного сектора міста ці питання – дуже важливі.