Мери ще дев’яти міст приєдналися до «Нашого краю»

25.08.15

Ще дев’ять мерів міст з шести областей України заявили, що підуть на місцеві вибори від партії «Наш Край», яка об’єднала регіональних лідерів.

Спільну заяву вони оприлюднили на прес-конференції у вівторок, повідомляє прес-служба партії.

Зокрема, до «Нашого краю» приєдналися троє міських голів з Вінницької області: Ладижина – Валерій Коломєйцев, Козятина – Олександр Гвелесіані, Ямполя – Олександр Кульбаба, а також мер закарпатського Тячева Іван Ковач, Ржищева Київської області – Микола Спичак, Новомиргорода Кіровоградської області – Яків Немировський, в.о. міського голови м. Щастя Луганської області – Олександр Богиня, а також мер міста Первомайськ Миколаївської області Людмила Дромашко.

За словами міського голови Козятина Олександра Гвелесіані, маленькі міста щорічно стикаються з проблемами нестачі субвенцій з державного бюджету. «Тому з року в рік медики і педагоги на місцях змушені чекати зарплати місяцями. Тому повністю паралізовані роботи з благоустрою – ремонт тротуарів, дахів, доріг, дитячих садків », – зазначив він.

Його колега з Ржищева Микола Спичак додав, що реформа з децентралізації може вирішити ці проблеми лише частково: «Всі позитивні зміни в нашій країні можуть бути зведені нанівець, якщо до влади прийдуть люди, які далекі від розуміння проблематики маленьких міст і містечок. Тому я приєднуюся до сили, яка розбирається в місцевій проблематиці і захищає інтереси рідного краю. Я приєднуюся до «Нашому краю», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, 30 липня в Києві була презентована нова політична сила «Наш край», яка, за словами її лідерів, представляє інтереси регіонів. Про своє бажання приєднатися до партії вже заявила низка мерів і регіональних лідерів. Процес приєднання триває.