Мери дев’яти міст Київської області братимуть участь у місцевих виборах з партією «Наш край»

13.08.15

Мери дев’яти великих міст Київської області мають намір брати участь у місцевих виборах 25 жовтня разом з партією «Наш край», заявив екс-мер Славутича Володимир Удовиченко.

«Тільки люди з реальним багажем досвіду зможуть вплинути на позитивний розвиток регіонів, вивести їх з кризи, а значить – вивести з кризи Україну. Ми, як ніхто, знаємо реальний стан справ в Україні, оскільки кожен день вирішуємо проблеми простих людей. Тому ми захистимо наш рідний край самі!», – йдеться у заяві партії «Наш край», яку В.Удовиченко оприлюднив на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» у четвер.

«Ми не політики – ми люди справи, практики, господарники. Ми приєднуємося до нової політичної сили «Наш край» – вона об’єднує реальних місцевих лідерів», – відзначено у документі.

За словами В.Удовиченка, заяву підписали мери міст Борисполя, Броварів, Боярки, Березані, Обухова, Бучі, Фастова і Яготина. Також повідомив про свою готовність приєднатися до партії «Наш край» мер Білої Церкви.

Мер Борисполя Анатолій Федорчук висловив упевненість, що до партії «Наш край» також приєднаються мери ряду інших міст Київської області.

«Партія «Наш край» нам близька по суті, бо вона виражає інтереси місцевого самоврядування, тому вона має майбутнє», – сказав він.

Мер Боярки Тарас Добрівський підкреслив, що вирішив об’єднатися з партією «Наш край», щоб «разом з нею перемогти тих, хто вже десятки років просто використовує місто Боярку і його жителів як «біомасу».

Мер Яготина Наталя Дзюба підкреслила, що у складі місцевих рад багато депутатів, які обрані за партійними списками, але не є жителями даного населеного пункту.

«Чому нами повинні керувати ті, хто не живе в наших містах? Чому ми повинні обирати тих, хто «на короткому повідку» у партійних лідерів? Час повернути свою землю собі», – заявила вона.

За словами В.Удовиченка, партія «Наш край» має намір взяти участь у виборах депутатів місцевих рад усіх рівнів на території Київської області, а також в інших регіонах. За його словами, «Наш край» не є партією «вождистського» типу, її очолює кілька співголів, зокрема, народний депутат Антон Кіссе і екс-мер Кам’янець-Подільського Олександр Мазурчак.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна».