Мер Маріуполя дізнається про проблеми міста першим

30.09.15

Відбулося чергове засідання Штабу територіальної оборони Маріуполя

Незважаючи на затишшя, що встановилося, Маріуполь залишається прифронтовим містом, яке взяло на себе відповідальність за оборону всієї країни. Безпека мешканців є пріоритетним завданням міської влади, яка не складаючи рук трудиться як на благо рідного міста, так і на його захист. Щотижня проводяться засідання Штабу територіальної оборони Маріуполя, на яких вирішуються найважливіші питання. Під головуванням міського голови Юрія Хотлубея штаб функціонує успішно й результативно, що приносячи величезну користь не лише мешканцям міста, а й військовим, які захищають Маріуполь. Важливо зазначити, що більшість членів штабу є представниками партії «НАШ КРАЙ». Вони мають намір і надалі ефективно працювати для рідного міста, брати активну участь у його житті та в забезпеченні особливостей його безпеки.

На черговому засіданні штабу було обговорено проведення відновлювальних робіт у селищі Сартана. З доповідями виступили голови районних адміністрацій, які поінформували про здійснення відновлювальних робіт у ЖМР Східний, у тому числі про виплату матеріальної допомоги постраждалим під час терористичного акту. Крім того, було заслухано доповідь про роботу з видачі перепусток, взаємодії з військовими з питань їх забезпечення, заготівлі дров, посилення пильності населення, патріотичного виховання молоді тощо.

Свої доповіді надали і керівники селищ, що входять до складу Маріуполя. Директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Олександр Дмитрієв доповів про відновлення покрівель багатоповерхових будинків, пошкоджених у результаті обстрілу мікрорайону. Після чого міський голова дав доручення підготувати графіки виконання ремонту об’єктів інфраструктури ЖМР Східний, які ще залишилися в роботі, з точним зазначенням термінів завершення цих робіт.

Юрій Хотлубей черговий раз наголосив на недостатній роботі із заготівлі дров для військових і сімей, які потребують цього, нагадав про важливість заходів з підготовки до зимового періоду, доручив скласти графіки робіт і дотримуватися термінів виконання. Також міський голова звернув особливу увагу на питання, пов’язані з патріотичним вихованням молоді, профілактичною роботою з навчання школярів правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Також про виконану роботу доповіли представники комунальних підприємств, прикордонної служби, міськуправління міліції, ДАІ, МНС, добровольчих батальйонів.