Медиків Куликівської громади підтримав народний депутат

19.05.20

Медичним працівникам Куликівської ОТГ, де зафіксовано наразі спалах COVID-19, депутатка обласної ради від «Нашого краю» Ольга Чередник за ініціативи народного депутата України, співголови партії «Наш край» Валерія Давиденка передала медичні засоби захисту.

Вкрай необхідні тести на коронавірус і засоби медичного захисту (маски, захисні костюми, рукавички із довгими манжетами) отримали медики Куликівської центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, де створено мобільну бригаду для виїзду до хворих.

«Медпрацівники висловили вдячність Валерію Давиденку за надану допомогу. Ми розуміємо, що медичним працівникам у цей час потрібна наша допомога і підтримка, а тому не залишаємося осторонь», – зазначила Ольга Чередник.

У квітні медикам Носівки, Ніжина, Сосниці, Новгорода-Сіверського, а також 208-го округу (Борзнянський, Бахмацький, Куликівський, Менський, Талалаївський і Ічнянський райони) Валерій Давиденко передав понад 27 тис. медичних масок, 11,5 тис. рукавичок, 1500 багаторазових респіраторів FFP3, 1500 захисних костюмів, 1100 експрес-тестів на коронавірус (класів G та M), а також окуляри, дезінфектори тощо.