Медичні та соціальні заклади Таращі отримають гуманітарну допомогу

06.12.21tarashhp - Медичні та соціальні заклади Таращі отримають гуманітарну допомогу

Таращанська громада отримала чергову гуманітарну допомогу з Франції для поліпшення соціального стану незахищених верств населення та розвитку якості надання медичних послуг громадянам. Про це повідомив голова міської ради, представник партії «Наш край» Михайло Кривошеєв.

Вантаж містить медичне обладнання для дітей та дорослих з обмеженими фізичними можливостями, велосипеди, дитячі візки та автомобільні крісла, побутову техніку, тренажери, меблі тощо.

Така допомога, за словами Михайла Кривошеєва, стала можливою завдяки співпраці керівництва міської ради з громадськими організаціями та міжнародними партнерами.

«Майже рік ми співпрацюємо із громадською організацією «Культурно-Просвітницький Центр «Салим» та міжнародними партнерами, завдяки чому наша громада вже вдруге отримує гуманітарний вантаж з Франції. Така допомога є важливою для медичних закладів, соціально незахищених верств населення, людей з обмеженими фізичними можливостями», – зазначив голова міської ради.

Він подякував представникам громадської організації за доставку вантажу в громаду, а також повідомив, що вже незабаром навчальні заклади, міська лікарня та заклади соціального спрямування почнуть отримувати допомогу.