Медреформа, децентралізація, зарплати топчиновників та допомога аграріям, – «Наш край» назвав 4 пріоритетні завдання для нового Уряду

11.03.20

Негайно переглянути медреформу, завершити децентралізацію, обмежити зарплати топчиновникам та підтримати аграріїв закликає новий Уряд партія «Наш край». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, новий Уряд має розпочати зміни в інтересах українців.

«Нещодавно у турборежимі Верховна Рада призначила нового Прем’єр-міністра та більшу частину Уряду. Призначення відбулися без жодних натяків на програму дій Кабміну та розуміння, на чому планує зосередитися новий Уряд Шмигаля. «Наш край» вважає пріоритетними 4 завдання для Уряду: перегляд медреформи, завершення децентралізації, обмеження зарплат топчиновників та підтримку аграріїв », – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії «Наш край» наголосив, що новій владі варто зосередитися на тих змінах, на які справді очікують сьогодні українці.

«Це – перегляд медреформи, яка має захищати людей від коронавірусів та надавати доступні послуги. Це також завершення децентралізації та проведення справедливих місцевих виборів восени нинішнього року», – повідомив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що українці також очікують на суттєве обмеження зарплат топчиновників та істотну підтримку аграріїв.

«Українці очікують на суттєве обмеження зарплат топчиновників та високопосадовців у державних компаніях. Партія також закликає до посилення підтримки вітчизняних аграріїв», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, 4 березня Верховна Рада призначила новий Уряд. Новим прем’єр-міністром став Денис Шмигаль.