Марина Горик-Чубатюк, Житомирщина: Треба створити робочі місця для молодих фахівців, аби вони не залишали місто

08.10.15

Кандидат у депутати Житомирської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» Марина Горик-Чубатюк розповіла, як вона хоче вирішити проблему працевлаштування.

Які саме проблеми сьогодення ви вважаєте найболючішими?

Сьогодні, коли пишеться новітня історія нашого народу, варто звернути увагу на ціну, якою дається майбутнє. Адже кожен українець, перш за все, прагне почуватися щасливим, самодостатнім та впевненим.

Із власного життєвого та професійного досвіду скажу, що однією з основних проблем сучасного покоління є саме працевлаштування. Сьогодні ринок праці вимагає суворої конкурентної боротьби, навіть серед дипломованих фахівців, і, на жаль держава неспроможна вирішити це питання. Більшість випускників різних навчальних закладів працюють не за фахом. Крім того, гостро постає питання неможливості вітчизняних студентів самореалізовуватися через брак економічної підтримки, низьку кількість проектів, відсутність державної бази тощо. Фактично представники різних професій позбавлені можливості осучаснювати власні знання та підвищувати кваліфікацію відповідно до тенденцій, які диктує жорстка ринкова економіка.

Які завдання ви поставите перед собою, якщо станете депутатом міської ради?

Ми мусимо побудувати ефективну систему відповідності професій сучасності, розробити концепцію державної молодіжної політики; розширити базу наукових підприємств. Також наші завдання сьогодні – це адаптація та працевлаштування учасників АТО, покращення рівня життя молоді, оновлення змісту освітянських послуг, розвиток потенціалу вищої освіти.

ПРО КАНДИДАТА

Марина Горик-Чубатюк

Cтарший викладач Житомирської філії Європейського університету, організатор науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, автор наукових статей. Брала участь у державній програмі з організації роботи по забезпеченню проходження учнями ЗНО (старший інструктор), з адаптації військовослужбовців за програмою НАТО «Партнерство заради миру». Організатор тренінгів та майстер-класів з економічних питань.