“Маніфест майбутньому Президенту” від “Нашого краю” готує план розвитку Донбасу на 5 років, – Олег Недава

21.02.19

Представники ОБСЄ схвалили ініціативу Донецької обласної організації “Нашого краю” і нардепа Олега Недава по створенню “Маніфесту майбутньому Президенту”. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Як зазначає видання, Олег Недава представив ініціативу під час круглого столу в Слов’янську за участю підприємців, громадськості, ЗМІ, студентів. Спільно з народним депутатом виконавцем ініціативи виступає громадська організація «Виборча платформа «Досвід».

“Така співпраця народного депутата і громадськості стане потужним кроком для створення конструктивного плану розвитку області на майбутні 5 років, з огляду на потреби жителів районів, міст, селищ і сіл Північної Донеччини. Кожен голос жителя Донбасу буде почутий. Вивчивши концепцію Маніфесту, представники ОБСЄ акцентували увагу на необхідності і важливості подібних ініціатив в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі ОБСЄ/ БДІПЛ офіційно відкрило місію зі спостереження за президентськими виборами 31 березня в Україні.

У день виборів спостерігачі будуть стежити за відкриттям виборчих дільниць, голосуванням, підрахунком бюлетенів та зведенням результатів голосування.

У передвиборний період представники ОБСЄ зустрічаються з представниками державних органів і політичних партій, а також кандидатами, представниками громадськості, ЗМІ та міжнародної спільноти.