Люди хочуть почуватись у безпеці – справа Савченко має бути доведена до кінця, – Сергій Шахов

22.03.18

Українці сьогодні хочуть почуватися у безпеці, саме тому справа народного депутата Надії Савченко має бути доведена до кінця. Про це заявив народний депутат від “Нашого краю” Сергій Шахов, коментуючи журналістам рішення Верховної ради щодо зняття недоторканності із нардепа.

Сергій Шахов зазначив, що комітет пильно вивчав усі документи, надані Генпрокуратурою.

“Усі факти причетності Савченко до теракту практично доведені. Але хотілось би, щоб справа була такою, як справа усіх депутатів, з яких зняли недоторканність. Люди хочуть почуватися себе у безпеці, тому справу Савченко треба довести до кінця. Ніхто не Бог, щоб убивати людей. Вірменський сценарій нікому в країні не потрібен – країні потрібна безпека”, – зазначив він.

Представник «Нашого краю» у парламентів додав, що Савченко під час свого виступу заявляла про неодноразове перевезення зброї через кордон.

“Савченко була на моєму окрузі на Луганщині, де 700 кілометрів кордону із Росією. І вона бачила, що люди хочуть миру і підтримують на виборах різні партії”, – зазначив Шахов.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття з Савченко депутатської недоторканності, її затримання й арешт. Згодом слідчі СБУ вручили їй підозру та затримали у приміщенні Верховної Ради.