Львів’яни визначилися з кандидатами

29.09.15

Список «НАШОГО КРАЮ» до обласної ради очолив Мирослав Хом’як

На конференції Львівської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» делегати висунули кандидатів до Львівської обласної ради. Вів конференцію голова обласного осередку «НАШОГО КРАЮ» Мирослав Хом’як, який і очолив список кандидатів до Львівської обласної ради. Участь у конференції взяли 25 делегатів.

«Сьогодні «НАШ КРАЙ» презентує команду людей справи, які здатні взяти на себе відповідальність за майбутнє Львівщини», – звернувся до присутніх Мирослав Хом’як. Він нагадав, що члени партії «НАШ КРАЙ» на Всеукраїнському з’їзді 17 вересня ухвалили рішення про участь партії у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

До списку «НАШОГО КРАЮ» увійшли професіонали, знавці своєї справи, які мають досвід, аби будувати нову економіку та розвивати рідний край. До команди «НАШОГО КРАЮ» також долучилися знані місцеві лідери-господарники, а саме: Богдан Піх, Ігор Дума, Микола Рогуцький, Ярослав Климович, Ігор Гайдучок, Василь Струс, а також Герой України Іван Вужинський. Він зазначив, що після реформ у місцевому самоврядуванні разом з командою «НАШОГО КРАЮ» приділятимуть значну увагу ремонту, будівництву та утриманню доріг. Він переконаний, що буде покладено край довгобудам, яким уже понад 20 років.

На конференції було озвучено першочергові завдання політичної сили: об’єднання усіх львів’ян задля покращення життя рідного краю, відповідальність кожного кандидата перед виборцями та єдність команди. Очільник обласного осередку партії «НАШ КРАЙ» подякував присутнім за довіру та пообіцяв разом з міцною командою однодумців, які увійшли до списку «НАШОГО КРАЮ», результативно вирішувати пріоритетні питання Львівщини під час майбутньої каденції.