Львівський «Наш край» вимагає від Кабміну знизити комунальні тарифи

05.08.16

Уряд має нарешті скасувати непомірно завищені тарифи на житлово-комунальні послуги. Про це заявив голова Львівського обласного осередку партії «Наш край» Мирослав Хом’як.

За його словами, з ініціативи «Нашого краю» усі місцеві ради, де є представники партії, ухвалюють звернення до уряду з вимогою зупинити зростання тарифів та скасувати чинні. «Кабмін має нарешті виконати вимоги громад та скасувати непомірно завищені тарифи на житлово-комунальні послуги. Ми також звертаємося до уряду з вимогою усунення корупційної складової в тарифах», – наголосив Мирослав Хом’як.

Мирослав Хом’як звернув увагу, що у питанні підвищення тарифіє – є багато запитань, на які уряд не має конкретної відповіді. «Наприклад, Кабмін аргументує
високі тарифи вимогою МВФ, але навряд Міжнародний валютний фонд вимагав закладати в тарифи корупційну складову», – повідомив голова Львівського обласного осередку партії «Наш край».

«Україну очікує зростання соціальної напруженості та криза неплатежів, якщо уряд не виконає вимог громади, адже для більшості українців перші осінні платіжки стануть непідйомними», – підсумував Мирослав Хом’як.