Луганщина представила фахову команду мерів та депутатів на місцеві вибори 2020

19.09.20

19 вересня, на площі Перемоги у місті Рубіжне, відбулась конференція Луганської обласної організації політичної партії «Наш край». У центрі міста, в День сім’ї, окрім партійців, зібралося багато місцевих жителів.

Розпочалася зустріч з вітального слова Народного депутата України, який переміг у Рубіжному на позачергових парламентських виборах 2019 року, Сергія Вельможного.

«Я впевнений, що люди, які тут зібралися – справжні патріоти своєї громади. Ті, хто не знаючи втоми, буде працювати на благо виборця. Справами, а не словами, доводячи, що люди зробили правильний вибір, делегувавши кожного з вас в органи влади.

Вірю в кожного з вас. Вірю в Наш Край», – зауважив нардеп.

Фахову команду кандидатів на голів об’єднаних територіальних громад представив голова Луганської обласної організації політичної сили Сергій Шахов.

«Головне, чим я пишаюся, це ви – моя величезна, згуртована сім’я, мої вірні соратники і надійні товариші. Ми з вами і далі будемо допомагати людям, як і раніше будемо відроджувати нашу Луганщину, невтомно будемо будувати краще життя для наших дітей. Я пишаюся тим, що зміг зібрати вас в єдину команду. Ми з вами сильні як ніколи. Наші вороги бояться нас, їх спроби зупинити нас більше схожі на передсмертні конвульсії, ніж на дії адекватної влади», – заявив Сергій Шахов.

Команда «Нашого краю» на Луганщині висунула кандидатів до рад всіх рівнів області та представила майбутніх мерів найбільших міст та громад.

IMG 6338 1024x768 - Луганщина представила фахову команду мерів та депутатів на місцеві вибори 2020 IMG 6337 1024x768 - Луганщина представила фахову команду мерів та депутатів на місцеві вибори 2020 IMG 6336 1024x768 - Луганщина представила фахову команду мерів та депутатів на місцеві вибори 2020