Ліквідації Південноукраїнської лікарні не буде: «Наш Край» відстояв позицію медиків

26.01.18DSC 8087 - Ліквідації Південноукраїнської лікарні не буде: «Наш Край» відстояв позицію медиків

Депутати Южноукраїнської міської ради підтримали вимогу фракції «Наш Край» зняти з порядку денного питання про ліквідацію КУ «Южноукраїнська міська лікарня», тим самим відстояти позицію більш 600 працівників медзакладу. За таке рішення проголосували всі 27 депутатів, зареєстрованих на сесії. Про це повідомив глава фракції «Наш край» Південноукраїнського міськї ради Євген Квасневський.

На його думку, це головне досягнення депутатського корпусу, і такі кричущі ситуації в місті надалі не повинні повторитися.

«Для нашої фракції було дуже важливо відстояти позицію трудового колективу міської лікарні, тому ми й ініціювали зняття питання про ліквідацію лікарні з порядку денного. Понад 600 працівників медзакладу стали заручниками управлінських інтриг керівництва міста. Вважаю, що одноголосне рішення про зняття питання про ліквідацію лікарні, а потім голосування за створення, як того вимагає чинне законодавство, некомерційного комунального підприємства продемонструвало консолідовану позицію всіх депутатів і показала, що депутати не будуть підігравати міському голові, а стоятимуть на захисті інтересів жителів міста », – сказав Євген Квасневський.

«Наш Край» заявив, що надалі буде ще більш ретельно стежити за роботою міського голови і виконавчих органів влади.

«Ми закликаємо міського голову і виконавчі органи міськради налагодити діалог з комунальними установами міста і спільно з трудовими колективами, керівництвом підприємств працювати над розвитком і підвищенням якості послуг жителям міста. Саме відсутність діалогу між владою і людьми мало не призвело до соціального вибуху. Ця ситуація повинна стати хорошим уроком для міської влади, і ми сподіваємося, що будуть зроблені відповідні висновки», – підсумував Кваснєвський.

Нагадаємо, що спочатку юристи Південноукраїнського міськради підготували проект рішення, в якому передбачалася ліквідація КУ «Південноукраїнська міська лікарня». Таке рішення не влаштовувало ні колектив лікарні, ні багатьох представників депутатського корпусу, так як були побоювання того, що жителі міста можуть залишитися без медичного обслуговування, а сама лікарня втратить всі ліцензії та фінансування на здійснення медпослуг.