Лікувальні та соціальні заклади Таращі отримають гуманітарну допомогу

04.08.2104 08 tarashha - Лікувальні та соціальні заклади Таращі отримають гуманітарну допомогу

Найближчим часом лікувальні заклади та заклади соціального спрямування Таращанської міської територіальної громади отримають гуманітарну допомогу з Франції. Про це повідомив голова Таращанської міської ради, представник партії «Наш край» Михайло Кривошеєв.

«Власне, вантаж надійшов у громаду ще близько чотирьох місяців тому, однак, саме його розмитнення стало чи не найбільшою проблемою. Проте спільними зусиллями нам вдалося розмитнити вантаж, і допомога врешті надійде за адресами», — зазначив Михайло Кривошеєв.

Серед товарів вантажу — багатофункціональні ліжка з електроприводом, тумбочки, велосипеди, матраци, інвалідні візочки, побутова техніка, меблі та засоби гігієни.

Гуманітарна допомога з такими необхідними засобами надійшла із Франції, завдяки тісній співпраці голови Таращанської міської ради з громадськими організаціями та  міжнародними партнерами.

Михайло Кривошеєв подякував усім, хто долучився до доброї справи, та наголосив, що співпраця з міжнародними організаціями буде продовжуватися.

«Вся допомога є неоціненною та корисною. Ми дуже вдячні за внесок громадської організації «Салим» та міжнародним партнерам, які зробили цю допомогу можливою. У такій співпраці ми вбачаємо хороші перспективи. Це лише перша сходинка, такі поставки будуть здійснюватися регулярно», — підкреслив представник «Нашого краю».