У Сосницьку селищну раду йдуть лідери громади від «Нашого краю»

11.10.17

Політична партія «Наш край» у Сосницьку селищну раду об’єднаної територіальної громади, де перші вибори відбудуться 29 жовтня, висунула 20 кандидатів. Це відомі у Сосниці та селах нашого краю люди – професіонали своєї справи, лідери громадської думки, ті, кому не байдужа доля майбутньої Сосницької громади та її жителів.

Сосниця 300x197 - У Сосницьку селищну раду йдуть лідери громади від «Нашого краю»Кандидатом у депутати Сосницької селищної громади від «Нашого краю» балотується відомий лікар Віталій Світличний. Усе його життя пов’язане із Сосниччиною – після здобуття вищої медичної освіти у столиці повернувся до рідного селища, де і нині працює у Сосницькій центральній лікарні отоларингологом. Коли на території України розпочалися військові дії, Віталій Світличний був мобілізований і до цього часу перебуває на військовій службі. У селищній раді майбутньої ОТГ він має намір відстоювати підвищення якості і доступності медичних послуг, підтримувати розвиток сімейної медицини та заохочення молодих спеціалістів працювати у громаді. Також дбатиме про підтримку соціально незахищених верств населення, соціальний захист учасників АТО.

Директор Сосницького кінотеатру імені Довженка Юрій Єрмоленко також балотується у депутати селищної ради від Сосниця 1 225x300 - У Сосницьку селищну раду йдуть лідери громади від «Нашого краю»«Нашого краю». Він переконаний, що у майбутній Сосницькій об’єднаній громаді варто робити акцент на впровадженні практики громадських обговорень ключових рішень, продовжувати реалізацію громадського бюджету, коли жителі громади долучаються до розподілу частини бюджетних коштів. Крім того, на його думку, необхідно удосконалити систему підтримки талановитої молоді та дітей. Потребують зміцнення матеріальної бази не лише заклади культури, а й школи, дитсадки, лікарня і сільські ФАПи.

Викладач Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку Оксана Рудя теж уродженка Сосниці, після здобуття вищої освіти повернулася до рідного селища. Вона – викладач високої педагогічної майстерності, занесена на Дошку пошани науково-методичного центру аграрної освіти Міністерства аграрної політики і продовольства України. У селищній раді вона ставить завдання дбати про розвиток соціальної сфери громади, і належного фінансування закладів, і зміцнення їхньої матеріальної бази. А ще жінка прагне стати частиною команди патріотів і професіоналів, які служитимуть людям, а не чиновникам!

Сосниця 200x300 - У Сосницьку селищну раду йдуть лідери громади від «Нашого краю»Серед кандидатів у депутати Сосницької селищної ради від партії «Наш край» – головний лісничий Гутнянського лісництва Ігор Бібік, майстри лісу Холменського лісгоспу Микола Дударенко та Владислав Єфіменко, приватні підприємці із Сосниці Інна Васюк та Володимир Кедя, пенсіонери Михайло Кудренко і Юрій Карета та інші.

Загалом, на перших виборах у 14 об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини політична партія «Наш край» висунула кандидатами у депутати 250 своїх активістів. Усі вони – професіонали обраної справи, лідери громадської думки, ті, кому не байдужа доля майбутніх громад та їхніх жителів. За словами керівника Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Ольги Чередник, висуванці партії і ті кандидати, яких партія підтримує, мають авторитет у громадах, досвід успішної діяльності і головне – велике бажання змінити життя на краще у рідних населених пунктах і нашому краї. Серед висуванців «Нашого краю» у депутати ради ОТГ різних рівнів – викладачі і медики, вчителі, підприємці, пенсіонери, люди, які мають досвід, мудрість, знання і сили для втілення позитивних змін у своїх громадах.

Висуванці від «Нашого краю» у Сосницькій об’єднаній територіальній громаді готові працювати заради розвитку своєї громади, адже вони йдуть на вибори, аби підтримувати децентралізацію, забезпечити сталий і збалансований розвиток своєї громади. Водночас партія «Наш край» підтримує кандидата на посаду Сосницького селищного голови Андрія Портного, який балотується як самовисуванець.