Київський «Наш край» підтримує Всеукраїнський чемпіонат зі спортивного орієнтування

17.10.16

З 14 по 16 жовтня відбулися XVIII Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. Київська організація партії «Наш край» підтримала цьогорічний чемпіонат та його учасників.

На думку члена політради Володимира Макеєнко: «Необхідно знаходити можливості та мотивувати молодь до занять спортом, змагань, розвитку фізичних здібностей, тому що в основі цих процесів лежить, перш за все, об’єднуюча ідея. Ідея здорового, фізично розвинутого суспільства. Тому ми підтримуємо такі заходи».

Популярність спортивного орієнтування як виду спорту, який донедавна приваблював здебільшого туристів та прихильників мандрівок у гори, різко зростає – знання з орієнтування та безпечної поведінки на різній місцевості не лише розвивають інтелект та фізичні здібності, а й рятує життя.

Київська міська організація партії «Наш край» підтримала цьогорічні змагання та спортсменів-учасників. Цікаво, що вік учасників коливається від 10 до 70 років, а навчитись основам спортивного орієнтування може кожен.

Голова оргкомітету партії «Наш край» у Святошинському районі Валерій Сировацький підкреслив, що такі чемпіонати мотивують дітей відірвати уваги від електронних гаджетів та отримати інший досвід та здорове дозвілля.

Цьогорічний чемпіонат зі спортивного орієнтування присвячений пам’яті героя-афганця Олега Оніщука та заступника голови Української спілки ветеранів Афганістану, учасника АТО, Героя України Олега Міхнюка. В заході взяли участь сини Олега МІхнюка – Олег та Євген.