Києву є чим похвалитися перед європейськими столицями, а є що запозичити – Мазурчак

28.05.21novost 28 05 mazurchak 1 - Києву є чим похвалитися перед європейськими столицями, а є що запозичити - Мазурчак

Києву є чим хвалитися перед європейськими столицями, але є і велика кількість недоробок. Про це заявив перший віце-президент Клубу мерів, співголова політичної партії «Наш Край» Олександр Мазурчак, повідомляє From-UA.

«Є ж різні столиці, різні країни, і якщо дивитися в порівнянні з Зімбабве або Кенією, то ми дуже навіть класно виглядаємо. А якщо порівнювати з європейськими столицями, такими як Відень, Прага, Варшава чи Берлін, то, звичайно, у нас є ще багато проблем. Але Київ дуже зелене місто в порівнян­ні з іншими європейськими столицями, вони могли б навіть нам позаздрити в цьому. Наші слабкі місця — це наш транспорт і стоянки. Взагалі, все, що пов’язано з логістикою і транспортом, у нас відстає. Пасажирський транспорт. У всіх столицях це працює набагато чіткіше», – пояснив Олександр Мазурчак.

Співголова партії нагадав, що в Києві є і цілий ряд недоробок, які стримують розвиток туризму.

«У нас велика загазованість вулиць і ми ніяк не можемо прийняти новий Генплан. Йде масова забудова, практично виходить з-під контролю. Багато незаконного будівництва. Це те, що є нашим мінусом. Я думаю, що ми повинні орієнтуватися в першу чергу на європейські столиці і переймати у них досвід. Свого часу ми вивчали досвід розвитку туризму у Відні. Ми дивилися, як розвивається термомодернізація в Варшаві. І є багато інших таких речей, які можна подивитися, як це робиться в інших країнах», – підсумував Олександр Мазурчак.