Кращими депутатами в Краматорську стали депутати від «Нашого краю»

03.04.1829433204 2032778470302071 8194141209506086912 n - Кращими депутатами в Краматорську стали депутати від «Нашого краю»

kramatorsk aatestacia 7 1 300x200 - Кращими депутатами в Краматорську стали депутати від «Нашого краю»

Представники громадської організації «Точка доступу» підвели підсумки оцінювання діяльності депутатів міськради Краматорська – народні обранці від «Нашого краю» опинились на першому місці. Про це повідомили в прес-службі Донецької обласної організації «Нашого краю».

Повідомляється, що роботу депутатів міськради оцінювали за 18 показниками, кожен з яких оцінювався за бальною системою.

«Проект оцінки депутатської діяльності стартував восени минулого року. Роботу депутатів міськради оцінювали за 18 показниками, кожен з яких оцінювався за бальною системою від 1 до 5 балів. Серед них – розміщення інформації про себе, декларування доходів, виступи на сесіях міськради, активність в роботі постійних комісій, звітність перед виборцями, організація прийому та інші», -говориться в повідомленні.

В рамках проекту аналітики громадської організації отимували інформацію з відкритих джерел, відзначили в прес-службі.

«В рамках проекту аналітики громадської організації зібрали інформацію з відкритих джерел (офіційні сайти, сторінки в соціальних мережах, ЗМІ) і запитів до міськради. Крім того, були візити на засідання сесії, постійних комісій і місця проведення прийомів громадян. Потім відповідно до методики з отриманих даних аналітики оцінювали роботу кожного депутата міськради. За оцінкою ГО «Точка доступу» лише три депутати міськради отримали найвищий бал. Серед них депутати від «Нашого краю» – Андрій Безсонний і Світлана Фоміна», – повідомили в прес-службі.

За словами Світлани Фоміної, атестація діяльності депутатів міськради – соціально значимий проект.

«Мені дали величезний аванс довіри виборців. З іншого боку є розуміння, що треба працювати ще професійніше. Крім того, подібні проекти дисциплінують, та з’являється розуміння, що за нашою роботою спостерігають і виконувати потрібно все якісно та доводити до кінця. Від атестації діяльності депутатів в першу чергу виграє виборець, тобто кожен житель міста», – впевнена Світлана Фоміна.

За словами керівника фракції «Наш край» Андрія Безсонного, цей проект дозволив побачити ефективність роботи нашої команди.

«Приємно і корисно було взяти участь в атестації і дізнатися оцінку своєї діяльності. Завдяки проекту є критерії і оцінка роботи депутатів з боку. На засіданні фракції розглянемо і обговоримо атестацію, і зробимо висновки. Незважаючи на те, що «Наш Край» отримав досить високу оцінку, в нинішньому році будемо працювати над тим, щоб зробити свою роботу ще більш ефективною», – підсумував Андрій Безсонний.

Як відомо, ГО «Точка доступу» провела оцінювання депутатів в 14 міськрадах восьми областях України.