Кращі з кращих із «НАШОГО КРАЮ» йдуть до рад на Буковині

29.09.15

На представницькі мандати від «НАШОГО КРАЮ» на Буковині претендують авторитетні та шановані в області фахівці – підприємці, педагоги, лікарі, господарники

Збори місцевих партійних організацій політичної ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» ухвалили рішення про висування кандидатів у депутати до місцевих рад Чернівецької області у виборах, що відбудуться 25 жовтня, та затвердили списки кандидатів.

Команду однодумців від партії «НАШ КРАЙ» до Чернівецької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі очолив генерал-майор міліції заслужений юрист України Микола Харабара.

«Ми з усією відповідальністю перед чернівчанами підійшли до формування списку потенційних депутатів міського представницького органу влади, – зазначає Микола Харабара. – Кожний кандидат – це знана у нашому місті людина, яка багато зробила для процвітання Чернівців, запровадження в нашому місті європейських норм життя. А виборці у нас розумні. Вони оцінять діяльність кожної політичної сили не за проголошеними гаслами, а за її добрими справами».

У депутати від Чернівецької міської організації «НАШОГО КРАЮ» йдуть підприємці Микола Воронка, Вадим Костик, Василь Чоботар, Ігор Кірєєв, Василь Гнатюк, нотаріус Інна Осипова, журналіст Світлана Ісаченко, директор ЖЕКу Євген Долгий, директори освітніх закладів Іван Солтисик, Людвіга Цуркан, Іван Ігнат, Світлана Мокрогуз, головний лікар міської поліклініки Володимир Багрій, Людмила Олійник.

Критерії професіоналізму та порядності при висловленні довіри від імені «НАШОГО КРАЮ» були основними і для обласної партійної організації під час формування списку кандидатів до Чернівецької обласної ради. Інтереси краян у представницькому органі місцевої влади висловили бажання захищати нинішній голова облради перший кандидат у депутати її нового складу Михайло Гайничеру, директор Хотинської школи Світлана Анісімова і ректор Буковинського університету Михайло Маніліч, молодий науковець Ольга Ганчук, професор Ігор Олійник, Герой України Георгій Березовський, журналіст Наталія Житарюк, підприємці Володимир Завадовський, Петро Ротар, знані в області лікарі Лівія Нікіфор, Матвій Плегуца, Володимир Ушаков та інші поважні фахівці різних сфер діяльності, що висловили бажання з політичною партією «НАШ КРАЙ» працювати на розвиток Буковини, кожного її міста і села.

«Ми пишаємося, що на рівні районів області до нашої політичної сили приєдналися, можна сказати, кращі з кращих мешканців Буковини. Саме наша команда здатна вирішувати важливі для Буковини пи тання, – переконаний керівник Чернівецької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» кандидат у депутати до Чернівецької міськради Микола Романюк.