Кожен третій долар в країні – аграрний»: Юрій Кормишкін привітав колектив «Золотого колосу» з професійним святом

22.11.21agrariyi - Кожен третій долар в країні – аграрний»: Юрій Кормишкін привітав колектив «Золотого колосу» з професійним святом

Елітне насінницьке господарство ТОВ «Золотий колос» відсвяткувало професійне свято в Миколаєві. Привітали керівництво підприємства і його колектив голова наглядової ради ТОВ «СП «ПАЕК», голова Миколаївської обласної організацій партії «Наш край» Юрій Кормишкін разом з колегами по фракції, депутатами Миколаївської обласної ради Оленою Донченко, Олександром Кукурузою, Юрієм Єліневським, Григорієм Ташликом.

Юрій Кормишкін зазначив, що День працівників сільського господарства – це свято кожного, хто живе в Україні, адже всі люди їдять хліб, споживають інші продукти харчування.

«В нашій країні кожен третій долар – аграрний, тільки завдяки вашій праці. І не просто так сталось, що Надія Валеріївна стала депутатом обласної ради. Оскільки вона все своє життя працює на аграрному поприщі, депутати обласної ради довірили їй честь бути головою комісії АПК і розвитку села. Я хочу подякувати вам, за те, що ви робите на своїй комісії, в роботі – це дуже важливо, що розвиваєте нашу громаду. Шановний колектив підприємства «Золотий колос», цього року показники врожайності у вас найкращі за останні десятиріччя. Я хочу привітати з наступаючим святом і побажати, щоб на 100-річчя підприємства «Золотий колос» ми на міжнародній фондовій біржі купляли ваші акції!», – привітав голова облорганізації «Нашого краю».

Із зустрічними привітаннями і подякою виступала і Надія Іванова.

«Хочу сказати, що вперше за час «ковіду» в рамках таких жорстких обмежень ми проводимо це свято, хоч і не в такому форматі, як завжди. В цьому залі присутні наші друзі. Я дуже дякую вам за те, що ви у нас є. Я щиро бажаю вам наснаги здоров’я, щоб всі ці ковідні перипетії не торкнулися вас. Щоб ми зустрічалися з вами в переповненому залі, дарували один одному емоції дарували один одному посмішки, адже все це є здоров’я», – наголосила вона.

Від команди партії «Наш край» працівникам галузі було вручено грамоти та подарунки.

ТОВ «Золотий колос» – широковідоме в країні елітне насінницьке господарство, яке вносить неоціненний вклад не тільки в сільськогосподарську галузь, а й в матеріальний та культурний розвиток працівників цієї галузі. Засновником підприємства є Валерій Гумілевський, дуже шанована на Миколаївщині людина та господарник. З 2003 року підприємство очолює його донька Іванова Надія Валеріївна, депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», голова постійної комісії з питань АПК, кавалер ордену «Княгині Ольги» ІІІ ст. та інших не менш вагомих нагород. Завдяки її наполегливій праці та креативному мисленню, підприємство вийшло на новий представницький рівень у суспільстві.