«Ковідні антирекорди в Черкасах спричинені відсутністю фахової інформації про вакцинацію», — Анатолій Нужний

29.10.2129 10 cherkassы - «Ковідні антирекорди в Черкасах спричинені відсутністю фахової інформації про вакцинацію», — Анатолій Нужний

Чергова хвиля коронавірусу вкотре вражає статистикою хворих, померлих, вакцинованих осіб. В міських лікарнях Черкас катастрофічно не вистачає ліжко місць та кисню, лікарі не справляються з великою кількістю пацієнтів та тяжким перебігом хвороби. Тим не менш, групи «антивакцинаторів» продовжують свою активну діяльність.

 

«Головною причиною антирекордів по числу хворих у місті Черкаси та ситуації, у якій опинилися лікарні міста – це провальна інформаційна та пропагандистська кампанія місцевої влади щодо важливості та необхідності вакцинації», – переконаний голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний. – Візьмемо за приклад місто Моршин на Львівщині, де міський голова провів власну кампанію по вакцинації і сьогодні – місто відкрите для туристів, а головне – число захворівших на ковід там мінімальне.

За його словами, ще навесні місцева влада повинна була розгорнути власну інформаційно-просвітницьку програму із залученням лікарів, фахівців вірусології та епідеміології, засобів масової інформації та донести до населення необхідність вакцинації для збереження здоров’я та запобігання нових сплесків епідемії.

Але протягом цього часу жоден чиновник міської ради не закликав населення пройти вакцинацію, жоден авторитетний медик не дав фахового роз’яснення простим людям, чому вакцина так необхідна для них, жоден депутат міської ради не провів агітаційну роботу серед своїх виборців та не закликав їх прищепитися. Натомість «антивакцинатори» виявилися активнішими і переконливішими, про що свідчить статистика хворих!

«Сьогодні Черкаси, які однією ногою в «червоній» зоні, продовжують жити звичайним життям: перерізаються стрічки, відкриваються дитячі майданчики, ресторани, будуються дороги, тротуари застеляються новою плиткою і все це дуже добре, але при таких пріоритетах, нажаль, не буде кому їздити по тих дорогах, – говорить Анатолій Нужний. – А все тому, що міська влада, прорахувавши електоральні поля, грається в політичні ігри, бажаючи вгодити всім і не втратити «голоси» серед «антивакцинаторів»!

Керівник обласного осередку «Нашого краю» вкотре закликає, перш за все, населення міста та області поставитися відповідально до боротьби з коронавірусною інфекцією, звернутися у центри вакцинації населення та прищепитися. Адже саме від сумлінності кожного окремого громадянина залежиться здоров’я всього суспільства.

Вчені інститутів вірусології у всьому світі, які вивчають коронавірус, впевнені, що іншого шляху зупинення хвороби, крім вакцинації – не існує. Про це свідчить статистика тяжкохворих серед вакцинованих та не вакцинованих осіб, а також співвідношення числа вакцинованих та захворівших.