Коростенську міську партійну організацію очолив Василь Куницький

09.11.16

Новим головою Коростенської міської організації політичної партії “НАШ КРАЙ” став Василь Куницький, якого обрали на цю посаду одноголосно. Він є почесним громадянином Коростеня, керує ПрАТ “Коростенський завод залізобетонних шпал”. Як повідомляє прес-служба обласного осередку партії, у Коростені лідера місцевих “краян” знають як порядну і доброчесну людину.

Коростенська міська організація “НАШОГО КРАЮ” – один з найпотужніших осередків на Житомирщині. У міській раді створена фракція “Нашого краю”, куди входить 6 депутатів.

За словами Коростенського міського голови Володимира Москаленка, це потужна команда однодумців, яка на минулих виборах отримала найвищу довіру виборців і зараз працює на розвиток міста.

Так, “краяни” Коростеня виступили з ініціативою встановити за власні кошти цілодобову охорону в загальноосвітній школі №7. І вже майже рік школярі мають безпечні умови навчання.

У міськраді фракція “Нашого краю” розробила прозору та зрозумілу схему виділення земельних ділянок для учасників АТО. На сьогодні уже виділено 60 ділянок.