Кормишкін анонсував виділення до 60 мільйонів з бюджету Миколаївської області на боротьбу з коронавірусом

26.03.20

У п’ятницю, 27 березня, відбудеться позачергове засідання сесії Миколаївської обласної ради, в ході якого буде розглянуто одне питання – коштів порядку 40-60 млн грн на боротьбу з епідемією. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав депутат облради, голова партії «Наш край» Юрій Кормишкін, повідомили в прес-службі партії.

За словами Кормишкін, губернатор Миколаївщини Олександр Стадник раніше проігнорував пропозицію про перерозподіл коштів з обласного бюджету з метою зміцнення матеріально-технічного забезпечення медичних установ області для ефективної боротьби з пандемією.

“Поки глава Миколаївської ОДА після двотижневого відсутності на роботі імітує для Києва бурхливу стурбованість і зайнятість боротьбою з коронавірусів, велика частина депутатського корпусу переходить до реальних дій. Так як у Олександра Стадника є звичка блокувати всіх, хто висловлює критику на його адресу, вечірні звернення у Фейсбуці залишилися непоміченими більшістю депутатів обласної ради. Тому на сьогоднішньому зібранні імені Стадника майже нікого і не було”, – повідомив Юрій Кормишкін.

У зв’язку з цим в четвер за ініціативою більшості депутатів голова облради Вікторія Москаленко скликала позачергову сесію на п’ятницю, 27 березня, о 13:00.

“Але сьогодні я разом з колегами звернувся до голови обласної ради та Вікторія Москаленко нас почула: так що завтра ми збираємося на позачергову сесію обласної ради, щоб розглянути лише одне питання – виділення коштів порядку 40-60 млн на боротьбу з епідемією. Все шкурні питання Олександра Стадника і його тимчасового одного Федора Петровича виноситися не будуть”, – написав депутат.