Конструктивний похід в ім’я майбутнього регіону

23.09.15

У команді «НАШОГО КРАЮ» – мери таких великих міст Харківської області, як Ізюм та Куп’янськ. Міст із потужним потенціалом розвитку

Господарники з унікальним досвідом управління містами, які розуміють, як саме вирішувати складні завдання, йдуть на вибори з «НАШИМ КРАЄМ». Вони – прихильники ідеї самодостатності рідного краю і впевнені, що саме громади повинні стати основою конструкції, на якій базується держава. Для мера Ізюма Олександра Божкова і мера Куп’янська Володимира Демченка кожен пункт програми «НАШОГО КРАЮ» – не просто передвиборча риторика. З урахуванням досвіду керівництва містами вони знають, як кожен її пункт зробити реальністю.

Bozhkov - Конструктивний похід в ім’я майбутнього регіонуОЛЕКСАНДР БОЖКОВ
міський голова Ізюма

В Ізюмі було три заводи союзного значення загальною кількістю 25 тисяч робітників. Сьогодні залишився один завод, на якому працюють усього півтори тисячі. Можете уявити собі масштаб руйнування? 8 тисяч наших найпрацездатніших молодих людей покинули і місто, і країну. «НАШ КРАЙ» – єдина партія, яка ставить завдання повернути їх назад, щоб розвивати виробництво. Ізюмчани говорять про «НАШ КРАЙ» як про третю силу, яка здатна щось зробити і дати містянам надію на майбутнє. У боротьбі за майбутнє України, за майбутнє Харківщини треба створювати робочі місця, відновлювати виробництво й залучати інвестиції.

Demchenko - Конструктивний похід в ім’я майбутнього регіонуВОЛОДИМИР ДЕМЧЕНКО
міський голова Куп’янська

Я впевнений у майбутньому партії «НАШ КРАЙ». Нарешті в нашій країні з’явилася політична сила, націлена на поліпшення життя конкретних територій. Звісно, нам буде нелегко, але я переконаний, що партії «НАШ КРАЙ» вдасться вирвати країну з лап популістів. «НАШ КРАЙ» є і буде партією здорового глузду.