Конкурсантки «Міні-міс Слов’янськ – 2017» вирушили в захоплюючу подорож

24.07.17

21 липня від перону залізничної станції Слов’янськ відправився поїзд, що відвіз вчорашніх конкурсанток назустріч новим враженням.

Завдяки лідеру “Нашого краю” в Донецькій області, народному депутату Олегу Недаві і місцевим меценатам Костянтину і Вікторії Садиковим, дівчата вирушили у 10-ти денний тур Шевченківськими місцями.

Цей подарунок став приємним сюрпризом як для учасниць, так і для їх батьків.

– Дуже добре, що цю туристичну подорож подарували всім учасницям, – каже мама Насті Шевченко, Марина. – За минулі, після фіналу, півтора місяці дівчата вже встигли скучити одне за одним і цей тур для них – як продовження конкурсу. Ті, хто це придумав – великі молодці!

– Поки тривав “Міні-міс Слов’янськ”, Аліса подружилася з іншого конкурсанткою, тепер вони подружки, – розповідає Ірина Бугрова, мама переможниці номінації “Міні-міс Посмішка”. – Тому, обіцяну Олегом Недава можливість провести цілих 10 днів разом з подружками, дочка чекала з нетерпінням. Тепер її мрія збулася.

Більшість батьків відзначають ще один ефект поїздки – пізнавальний. Юні слов’янки побувають в визначних місцях і пройдуть екскурсійними маршрутами: “Тарасова гора”, “Історія козацького краю”, “Київ – моя столиця”, відвідають літературно-меморіальний музей І. С. Нечуя-Левицького.

Проживати дівчата будуть в молодіжному таборі, організованому інформаційно-просвітницьким центром “Екологічна варта”, де на них чекають вікторини, конкурси та вечірні чаювання біля багаття.

– Перед поїздкою ми подивилися в Інтернеті ті місця, які побачать наші діти. Нам маршрут сподобався, навіть самим захотілося там побувати, – ділиться думкою мама Соні Капацини, Олена. – Соня – дівчинка допитлива, їй цікаво все нове, а вже таку подорож точно принесе їй масу нових вражень.

Звичайно, трошки переживаємо: адже в перший раз вона їде кудись без нашого нагляду, але впевнені, що все буде добре, тому що організацією займаються такі серйозні люди.

Є в складі групи і дівчатка старші. Серед них – Анастасія Лоскутова, учасниця і дипломантка багатьох вокальних конкурсів і фестивалів. Її творчість народний депутат Олег Недава підтримує не перший рік.

– Олег Анатолійович постійно допомагає нам в підготовці і поїздці на конкурси, за що ми йому дуже вдячні, – говорить Олеся Лоскутова, мама талановитої вокалістки. – Дуже приємно, що не забув він про Настю і зараз, коли планувалася туристична поїздка. Його турбота і увага для нас дуже цінні. Рідко в житті зустрічаються такі люди, але нам в цьому дуже пощастило. Будь-яка мати вважає свою дитину обдарованим і радіє, коли у нього з’являється можливість розвивати свої таланти. На жаль, в сьогоднішніх економічних умовах забезпечити таку можливість можуть не всі батьки. Велике спасибі Олегу Недаві, який всіляко сприяє творчій молоді, від якої залежить майбутнє нашого краю і нашої держави.