«Комфортні умови в школах – запорука успішного отримання школярами знань», – Іван Кюссе

06.10.17

Створення комфортних умов у школах-перший крок до успіху в отриманні шкільних знань. Про це заявив депутат Одеської обласної ради від «Нашого краю» Іван Кюссе в своєму виступі в Надречнянській школі Тарутинського району, вітаючи педагогів і бібліотекарів з їх професійними святами.

За його словами, його першочерговим завданням, як депутата, є створення сучасних і комфортних умов в усіх навчальних закладах його округу.

«У школах має бути тепло, дах не повинен протікати, щоб і діти, і вчителі дбали тільки про навчально-виховний процес. Хочу зазначити, що це початкове вимога співголови «Нашого краю», народного депутата від нашого округу Антона Кіссе до всіх депутатів, які пройшли до місцевих рад за списками партії: максимум комфорту для виборців у всіх сферах, але особливо в освіті, адже мова йде про дітей », – зазначив Іван Кюссе.

Він підкреслив, що в цьому році йому вдалося направити більше мільйона гривень, з передбачених на програму енергрефектівності Одеської області, на школи в його окрузі.

«У цьому році на програму енергоефективності Одеської області на 2016-2018 з бюджету області передбачено майже 90 млн грн. Нам вдалося направити 150 тис. грн в Богданівський НВК, стільки ж – у Бородіно, 200 тис. – для Євгенівської школи, по 100 тисяч – Петрівці, Височанському та Ганнівці, 300 тисяч – на Петросталь. Крім того, ще три сотні тисяч гривень передбачено для утеплення Олександрівської школи», – повідомив Іван Кюссе.

Він додав, в планах фракції також організація ремонту в усіх спортивних залах округу.

«У минулому році в Богданівці був проведений ремонт шкільного спортзалу, там з’явилась нова сучасна підлога з прогумованим покриттям. Зараз виділені гроші на подібні ремонти в Миколаївку та Петрівку. Як закінчимо зі спортзалами – настане черга і сільських стадіонів», – зазначив депутат Іван Кюссе.

З особистих коштів депутата Надречнянській школі були подаровані словники української мови, мультимедійне обладнання, повний комплект навчальних настінних карт з географії та історії, а також навчальні плакати для початкової школи.

«Нехай нові придбання в школу принесуть задоволення від процесу навчання як учням, так і вчителям» -, підсумував Іван Кюссе.