Команда, здатна вести за собою людей: Політична Партія «НАШ КРАЙ» представила 65 кандидатів на вибори до Миколаївської обласної ради

25.09.15

Миколаївська обласна організація Політичної Партії «НАШ КРАЙ» висуває 65 кандидатів на вибори по багатомандатному виборчому округу. Таке рішення було прийнято на зборах Миколаївської обласної організації Політичної Партії «НАШ КРАЙ», що відбулися 24 вересня 2015 року.

Представники Миколаївської обласної організації Політичної Партії «НАШ КРАЙ» ідуть на місцеві вибори згуртованою командою, яка охоплює всі округи Миколаївщини і не боїться здорової конкуренції. Серед кандидатів 15 діючих депутатів Миколаївської обласної ради, готових продовжити розпочаті справи.

Як зазначив голова Миколаївської обласної ради Володимир Луста, Політична Партія «НАШ КРАЙ» висунула по багатомандатному виборчому округу сильних кандидатів, починаючи від «аксакалів», перевірених часом, до молодого покоління з прогресивним поглядом на життя. Аграрії, лікарі, підприємці, журналісти, виробники, управлінці, юристи, волонтери – в команду зібралися лідери найрізноманітніших сфер діяльності. Вони йдуть на вибори зі спільною метою – розвивати рідний край, працювати заради благополуччя та соціального захисту мешканців Миколаївщини.

«Я вважаю, що це центристська організація, яка об’єднала в собі людей, які хочуть, щоб у нашій країні був мир, щоб у нашій країні була стабільність – економічна, політична, – і які хочуть, щоб була стабільність у нашому житті. Я думаю, що ми з вами і є та команда, яка здатна повести за собою людей», – зазначив Володимир Луста.

У Миколаївську обласну раду будуть балотуватися і нові обличчя – їх у списку близько 50%, – які вперше вирішили піти по тернистому шляху політики. Поряд з ними є і досвідчені кандидати. Так, депутат Миколаївської обласної ради, аграрій і меценат Юрій Кормишкін акцентував, що команду об’єднує не київський лідер партії, а сама партія і її головний принцип – турбота і любов до рідного краю.

IMG_4051

«Миколаївщині не потрібні депутати, які будуть говорити про шляхи вирішення проблеми. Ми повинні бути практиками. На власному прикладі показувати, що гіршу ситуацію можна докорінно змінити. Було б тільки бажання працювати. Все починається з малого. З невеликого села і працьовитих людей, які кожен день працюють на благо країни. Наша робота – бути поряд з ними, знати всі їхні біди і потреби. Щоб пліч-о-пліч, крок за кроком змінювати нашу країну, виконуючи прості, не глобального масштабу, але важливі завдання на місцях: наповнювати бюджет, нарешті, модернізувати застарілу інфраструктуру. Допомагати нашій молоді, щоб вона не виїжджала за кордон, а з гордістю говорила: «Це мій рідний край, і я зроблю все, для її комфортного благополучного життя». Своїм прикладом ми будемо це демонструвати», – підкреслив Кормишкін.

У команді Миколаївської обласної організації Політичної Партії «НАШ КРАЙ» відповідно до вимог нового законодавства більше 30% списку представляють жінки. На думку депутата Миколаївської обласної ради Олени Баштової, яка знову йде на вибори разом з однодумцями, команду представляють справжні фанати своєї роботи:

«Депутат – це дуже велика робота. Людей потрібно відстоювати, допомагати їм. Я закликаю допомагати їм на місцях, тому що люди бачать в нас довіру і вірять в те, що ми їх захисники. Ми повинні показати, що наш край завжди для людей, заради наших дітей, заради нашого майбутнього».

Учасники зборів Миколаївської обласної організації Політичної Партії «НАШ КРАЙ» одноголосно підтримали 65 кандидатур, які балотуватимуться в Миколаївську обласну раду на місцевих виборах 25 жовтня.