Команда, здатна вести за собою людей

25.09.15

Політична партія «НАШ КРАЙ» представила 65 кандидатів на вибори до миколаївської обласної ради

Миколаївська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» висуває 65 кандидатів на вибори за багатомандатним виборчим округом. Таке рішення було ухвалено 24 вересня.

Серед кандидатів – 15 чинних депутатів Миколаївської обласної ради, які мають намір продовжити розпочаті справи.

Як зазначив голова Миколаївської обласної ради Володимир Луста, партія висунула по багатомандатному виборчому округу сильних кандидатів, починаючи від «аксакалів», перевірених часом, до молодого покоління з прогресивним поглядом на життя. Аграрії, лікарі, підприємці, журналісти, виробничники, управлінці, юристи, волонтери – в команді зібралися лідери найрізноманітніших сфер діяльності. Вони йдуть на вибори зі спільною метою – розвивати рідний край, працювати заради благополуччя та соціального захисту мешканців Миколаївщини.

«Я вважаю, що це центристська організація, яка об’єднала в собі людей, котрі хочуть, щоб у нашій країні був мир і стабільність. Думаю, ми з вами – команда, яка здатна повести за собою людей», – зазначив Володимир Луста.

До Миколаївської обласної ради будуть балотуватимуться і нові обличчя – їх у списку близько 50%, – які вперше вирішили піти тернистим шляхом політики. Поряд з ними є й досвідчені кандидати. Так, депутат Миколаївської обласної ради аграрій і меценат Юрій Кормишкін акцентував увагу на тому, що команду об’єднує не київський лідер, а сама партія, і її головний принцип – турбота про земляків і любов до рідного краю.

«Миколаївщині не потрібні депутати, які говоритимуть про шляхи вирішення проблеми. Ми повинні бути практиками. На власному прикладі показувати, що й погану ситуацію можна змінити. Було б лише бажання працювати. Все починається з малого. З невеликого села та людей, які щодня працюють на благо країни. Наша робота – бути поряд з ними, знати всі їхні біди й потреби. Щоб пліч-о-пліч міняти нашу країну, виконуючи важливі завдання на місцях: наповнювати бюджет, модернізувати застарілу інфраструктуру. Допомагати молоді, щоб вона не виїжджала за кордон, а з гордістю говорила: «Це мій рідний край, і я зроблю все для його комфортної благополучного життя». Своїм прикладом ми це демонструватимемо», – наголосив Кормишкін.

У команді Миколаївської обласної організації понад 30% списку становлять жінки. На думку депутата Миколаївської обласної ради Олени Баштової, до команди увійшли справжні фанати своєї справи. «Депутат – це дуже тяжка робота. Людей потрібно відстоювати, допомагати їм. Я закликаю допомагати їм на місцях, бо довіряють нам і вірять в те, що ми — їхні захисники. Ми повинні показати, що наш край завжди для людей, заради наших дітей, заради нашого майбутнього», – сказала Олена Баштова.

Учасники зборів Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» одноголосно підтримали 65 кандидатур, які балотуватимуться до Миколаївської обласної ради на місцевих виборах 25 жовтня.