Команда “Нашого краю” вивела з кризи лікарні Глухівської громади на Сумщині

24.05.21vajlo remont pryjmalnogo viddilennya - Команда "Нашого краю" вивела з кризи лікарні Глухівської громади на Сумщині

Команда політичної партії “Наш край” на чолі Глухівської громади оновила міську лікарню і фінансує ФАПи. Про це розповіла новообраний міський голова Глухова Надія Вайл.

За її словами, на виборах міського голови та депутатів Глухівської міської ради команда партії «Наш край» обіцяла вивести заклади медицини з кризи. Адже зміна системи фінансування, байдужість міської влади поставили їх на межу виживання, а більшість медичного персоналу та лікарів опинилася перед загрозою звільнення.

З перших днів роботи Н.Вайло визначила медичну галузь як пріоритетну. За кошти міського бюджету закупили якісний апарат ультразвукового дослідження за 1 мільйон 336 тис грн, холодильне обладнання для моргу. Крім того, виділили два з половиною мільйони на ремонт приймального відділення, провели ремонтні роботи у відділенні для вагітних. За кошти громади придбали 3 квартири для родин лікарів.

Наслідком злагодженої роботи міського голови, депутатського корпусу та представників медичних закладів стало значне збільшення послуг, які фінансуються національною службою здоров’я. Глухівська міська лікарня починала з 6 пакетів медичних послуг. Зараз їх 13 і на цьому зупинятися не збираються.

Внаслідок реформи децентралізації до Глухівської громади наразі входить не тільки міська територія. Коштом міського бюджету утримуються всі фельдшерсько-акушерські пункти, які знаходяться у селах громади. Причому в Глухівській громаді запевняють, що це тільки початок і мають плани розвитку медицини на майбутнє. А з такою підтримкою місцевої влади вони стануть реальністю.