КОМАНДА “НАШОГО КРАЮ” ОДЕЩИНИ УПЕВНЕНО ЙДЕ НА МІСЦЕВІ ВИБОРИ

29.08.20

Сьогодні, 29 серпня, на березі Чорного моря відбулася презентація кандидатів від Одещини, які візьмуть участь в місцевих виборах під прапорами партії “Наш край”.

Лідери громадської думки регіону, компетентні фахівці, господарники, педагоги, керівники підприємств з Одеси, Тарутинського, Арціского, Саратського, Болградського, Татарбунарського, Білгород-Дністровського, Роздільнянського, Подільського районів готові представляти інтереси своїх земляків в місцевих радах усіх рівнів, розвиваючи перспективний регіон і прославляючи наш край.

Своїх кандидатів партія буде висувати на посади голів і депутатів до рад усіх рівнів. Про це заявив під час презентації команди Одеської обласної партійної організації народний депутат України, співголова політичної партії “Наш край” Антон Кіссе. Політик зазначив, що  п’ятирічний досвід і результати роботи депутатів від “Нашого краю” люди на місцях знають, судять по справах і результатами, звідси і висока ступінь довіри.

Вітаючи учасників презентаційний зустрічі, голова Одеської обласної організації партії “Наш край” Марія Попова відзначила, що в Одеській області продуктивно працює велика професійна команда однопартійців, що має досвід перемог на виборах в органи місцевого самоврядування, великий кейс реалізованих інфраструктурних та соціальних проектів і високу довіру людей.

На зустріч лідерів Одещини також прибув співголова «Нашого краю» Олександр Мазурчак. Він підкреслив, що особливістю партії є те, що вона не орієнтується на одного лідера і не служить ніяким кланам. Він також акцентував увагу на тому, що за п’ять років роботи партії “Наш край” жоден з 4 тисяч депутатів різних рівнів не був помічений в неправомірних діях, що підкреслює їх порядність і відданість справі.