Команда «НАШОГО КРАЮ» на Дніпропетровщині зібралася разом

05.10.15

Понад 1000 членів Дніпропетровської команди «Нашого краю» зібралися разом у місті на Дніпрі, щоб представити кандидатів в депутати місцевих рад усіх рівнів. У зборах прийняли участь кандидати у міські голови Кривого Рогу, Тернівки, Дніпродзержинську та виконуюча обов’язки мера Дніпропетровська Галина Булавка, яка на виборах 2015 балотується на пост очільника міста.

На зборах місцева команда оголосила – її члени ставлять перед собою завдання реалізувати економічні та соціальні програми, які дозволять системно підвищувати рівень життя. Економіка – у пріоритеті.

2G3A7524 - Команда «НАШОГО КРАЮ» на Дніпропетровщині зібралася разом

Відкривав збори почесний гість з Києва, співголова партії «НАШ КРАЙ» Олександр Мазурчак. Він привітав Дніпропетровську команду з початком виборчих перегонів.

Першою з кандидатів виступила кандидатка в очільники Дніпропетровська від «Нашого краю» Галина Булавка. Вона вважає – міська влада повинна стати надійним партнером громадян, служити інтересам міста та його мешканців. «Прийшов час сильних громад, прийшов час впроваджувати нові методи залучення інвестицій та сучасних іновацій у роботі, залучати інтелектуальний та науковий потенціал нової генерації громадян міста. Політика – це тільки інструмент. Ідеологія партії спрямована на об’єднання громади, незалежно від політичних поглядів, які домінують у нашому суспільстві» – заявила Галина Булавка.

Першим кандидатом в обласну раду від «НАШОГО КРАЮ» висувається Сергій Бичков, що вже два рази був депутатом Верховної Ради. Сергій Бичков виступає як реформатор, заявляє – децентралізація – фундамент реформ. На зборах Сергій Бичков оприлюднив деякі свої задачі: «Програма, що дозволить скоротити кількість чиновників, встановити «соціальні ліфти» для молоді, залучувати міжнародних інвесторів».

Своє слово казав й Олексій Салкоч. Зараз він — діючий депутат Дніпропетровської міської ради, минулі вибори пройшов в умовах жорстокої конкуренції з діючим режимом. У цьому році пан Салкоч – кандидат у Міську та Обласну ради Дніпропетровщини від команди «НАШОГО КРАЮ». Він наголошує – живе в одному місті, на одній вулиці зі своїми виборцями і добре знає їх потреби, та намагається їх вирішувати. «Я б хотів, щоб Дніпропетровці зробили правильний вибір. Я поясню на власному прикладі: працюючи на своєму окрузі, для своїх виборців я вже зробив багато. Це і ремонти доріг, освітлення вулиць. Ми провели роботу з командою і показали, на що ми здатні. Ми досягли кожного результату разом».

Збір партії «НАШ КРАЙ» на дав старт агітаційній компанії кандидатів в депутати від політичної сили «НАШ КРАЙ» та довів – Дніпропетровщина до виборчих перегонів готова!