Команда «Нашого краю» Херсонщини продовжує радувати подарунками учасників акції «Солодка годівниця»

15.02.22herson - Команда «Нашого краю» Херсонщини продовжує радувати подарунками учасників акції «Солодка годівниця»

Заохочувальні сюрпризи від «Нашого краю» за участь в акції «Солодка годівниця» отримали ще десять сімей Скадовської громади – багатодітним родинам вручили великі пакунки канцелярських наборів, а іншим – по фітнес-трекеру. Усі подарунки переможцям додому привезла особисто голова Скадовської районної організації політичної партії «Наш край» Людмила Козлова разом із колегами по фракції.

«Втішно спостерігати за тим, як радіють подарункам дітлахи, які до того з такою ж завзятістю прагнули зробити щось корисне для живої природи, облаштовуючи годівниці для птахів. Всі були здивовані таким подарункам, а діти навість стрибали від радості. Приємно робити добро командою, адже акцію «Солодка годівниця» в нашій громаді ми втілювали всією фракцією – з Ігорем Булюком, Анною Соценко та Віталієм Соценком», – відзначила Людмила Козлова.

Поміж переможців «Солодкої годівниці» в громадах лише у Скадовській відзначили одну дорослу людину – це вчителька молодших класів Інна Кубанцева. «Інну Володимирівну люблять діти й поважають батьки. Вона набрала велику кількість лайків за свій ФБ-пост із годівницею. Тому ми зважили на ці позитивні факти й нагородили її також», – додав Ігор Булюк.

В деяких сім’ях до участі в акції підійшли ґрунтовно й залучили усі покоління. Так, в родині Таржанових онучка з бабусею представляли фото, яке зробила мама.

Зі справжньої пошукової операції почалось вручення подарунків одній з багатодітних родин у с. Приморське, адже телефон мами Здени Василівни не відповідав.

Також Людмила Козлова зазначила, що для представників партії стало сюрпризом рішення вручити заохочувальні призи і дітям однопартійців, які виконали всі умови акції й за яких проголосували багатьма лайками.

Тож всі подарунки потрапили до переможців. Фракція «Нашого краю» у Скадовській міській ради одностайна в тому, що дитячі усмішки та старання – це краща демонстрація правильності обраного шляху.