Коли справи говорять краще за слова

25.09.15

Любов до рідного краю проявляється в реальних вчинках, в турботі про потреби людей

Як багато й охоче сьогодні говорять про патріотизм! Хорошим тоном стало доречно й недоречно згадувати про свою любов до України і про свій особистий патріотизмі. Але часто той, хто красиво розповідає про любов до вітчизни, не може назвати жодного своєї конкретної справи. Хоча головний індикатор патріотизму – це те, що зроблено на благо людей і рідного краю.

Голова Херсонської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Віталій Булюк вважає, що справжній патріот – це саме той, хто робить: знаходить час, можливості і кошти для того, щоб допомогти землякам, щоб упорядкувати рідну землю.

«Я народився на Херсонщині, в селі Гладківці Голопристанського району, навчався в школі у Скадовську, там само у Скадовську починав свою трудову діяльність. Я хочу, щоб мій рідний край був розвинутим, комфортним і затишним. Особливо важливо в такій складній економічній ситуації в країні підтримати найнезахищеніших – дітей, пенсіонерів, ветеранів», – говорить він.

Громада села Приморського Скадовського району звернулася до Віталія Булюка з проханням допомогти відновити пам’ятник жителям села, загиблим під час Великої Вітчизняної війни.

«Це дуже важливо для нас, для виховання дітей, для поваги до пам’яті загиблих, – каже сільський голова Приморського Юрій Торак. – У роки тієї страшної війни 350 наших односельчан пішли на фронт, і 192 з них полягли в боях за рідну землю. Саме на честь загиблих воїнів-односельчан і було поставлено пам’ятник у центрі нашого села. На жаль, через відсутність цільових бюджетних коштів із часом він почав руйнуватися. На реконструкцію пам’ятника потрібно було 50 тисяч гривень, громада таку суму виділити не могла. Зараз пам’ятник відновлено, навколо нього для краси і зручності покладено нову тротуарну плитку».

За активної допомоги Віталія Булюка до початку навчального року впорядкували загальноосвітню школу в селі Приморському. Зокрема, встановили нові двері та вікна, відремонтували кабінет інформатики тощо.

«Мешканці Приморського дуже вдячні Віталію Булюку за те, що їхні діти розпочали навчання в комфортних умовах», – каже директор школи Олег Гейна.

Шефська допомога школі не припиняється і після закінчення ремонту.

Відомі українські політики, як правило, не можуть запропонувати українцям нічого, крім красивих гасел і патріотичних закликів. У Херсонській обласній організації партії «НАШ КРАЙ» вважають, що показник справжнього патріотизму – практичні, конкретні справи на благо своїх земляків і рідного краю.