Керівництво Миколаївської облради приховує правду щодо виділення «ковідних» коштів

25.11.21fedorova sesiya - Керівництво Миколаївської облради приховує правду щодо виділення «ковідних» коштів

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва перешкоджає роботі депутатів у ході сесії, щоб приховати правду щодо виділення «ковідних» коштів. Про це заявила головний лікар КНП “Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань”, депутат Миколаївської обласної ради від партії “Наш край” Світлана Федорова на своїй станиці у соцмережі Facebook.

Депутат поскаржилася, що не змогла записатись на виступ під час сесії. Крім того, вона вважає, що обласною владою створюються перешкоди для повноцінної роботи депутатів та прозорого виділення «ковідних» грошей.

«Неможливо включитися, неможливо (мені особисто) записатися на виступ, голова облради (голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, – ред.) обманює депутатів щодо виділення «ковідних» грошей, але ні виступити, ні заперечити неможливо!.. Офіційно заявляю: владою створено перешкоди для повноцінної роботи депутатів обласної ради! І «непорозуміння» у нас не з «пристроями». Непорозуміння – це місцева влада», – заявила Світлана Федорова за підсумками 8-ї позачергової сесії, яка пройшла в он-лайн режимі.