Керівництва «Укрпошти» та «Укрзалізниці» не можуть отримувати в сотні разів більше від рядового співробітника — «Наш край»

09.07.2109 07 suhov zp - Керівництва «Укрпошти» та «Укрзалізниці» не можуть отримувати в сотні разів більше від рядового співробітника — «Наш край»

Керівництву та наглядовим радам «Укрпошти» та «Укрзалізниці» необхідно зменшити зарплату у рази та направити її на підвищення окладів рядових працівників. Про це заявив народний депутат України від партії «Наш край» Олександр Сухов.

«У той час, коли працівники відділень («Укрпошти» – ред.) віддалених від центрального офісу отримують «на руки» по 5 тисяч гривень заробітної плати (а на Луганщині люди отримують взагалі по 2,5-4 тисячі гривень), а в цей же час керівництво підприємства щомісячно отримує мільйон гривень, члени наглядової ради Укрпошти – сотні тисяч, виникає питання доцільності таких керівних органів», — написав Олександр Сухов на своїй сторінці у Facebook.

Згадав нардеп і про ініційований ним перегляд оплати праці в «Укрзалізниці».

«У квітні цього року рішенням комісії було направити до Кабінету міністрів України пропозицію звільнити в.о голови підприємства («Укрзалізниці» – ред.) та членів правління у зв’язку із незадовільною роботою. Також було ухвалено рішення про терміновий перегляд заробітних плат високопосадовців УЗ, адже сьогоднішній розрив, коли рядовий співробітник отримує 5000 грн, а керівник понад 300 тисяч – це абсолютний злочин», — наголосив народний депутат.

За словами Олександра Сухова, окрім «космічної» зарплати членів правління УЗ, яка становить мільйони гривень у рік, понад 14 мільйонів гривень у рік отримує голова  наглядової ради товариства. За ці кошти рядові співробітники могли б отримати значну надбавку до заробітної плати.

«Наш край» буде звертатися до Кабінету міністрів України із вимогою зменшити зарплати керівництву та наглядовим радам «Укрпошти» та «Укрзалізниці» та направити ці кошти на підвищення заробітних плат рядових працівників підприємств.