Кандидати від «НАШОГО КРАЮ» балотуються у всіх округах Чернігівщини

28.09.15

У Чернігівському обласному муздрамтеатрі 26 вересня на зборах партії «НАШ КРАЙ » делегати з усіх районів висунули 65 кандидатів у депутати обласної ради в усіх виборчих округах

Понад п’ять тисяч кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів, на посади сільських, селищних та міських голів балотуються від партії на Чернігівщині. Це одна з найбільших команд в області.

Серед висуванців – представники місцевого самоврядування, директори підприємств, медики, вчителі, відомі у своїх містах і селах люди. За словами заступника голови Чернігівської обласної ради кандидата в депутати Валентина Мельничука, у місцеву владу слід висувати місцевих управлінців, які мають позитивний досвід.

Одразу після конференції відбувся форум лідерів партії «НАШ КРАЙ». На заході зареєструвалося 756 делегатів з усіх регіонів Чернігівщини – кандидатів у депутати районних рад, на посади міських, сільських, селищних голів.

Основні теми, що обговорювалися, – реформування самоврядування та економіки області, вирішення проблем медицини, освіти.

«Партія «НАШ КРАЙ» йде у владу не тому, що ми хочемо цієї влади, а тому, що вміємо і знаємо, що в цій державі треба зробити,» – наголосив на відкритті Форуму кандидат у депутати облради з Коропа управлінець і підприємець Михайло Півень.

«У нас у Батуринській міській раді налічується 3700 гектарів землі запасу і резерву. З них 2264 гектари не використовуються. Якби громада змогла розпоряджатися цими землями, то на оренді змогла б заробити мінімум два мільйони гривень на рік, – зазначила депутат від Бахмацького району голова обласного партійного осередку Ольга Чередник.

Про теперішні реалії сільської медицини розповіла завідувач фельдшерсько-акушерського пункту з села Дігтярівки Новгород-Сіверського району Олександра Варапай. За словами медика, молоді спеціалісти отримують 1200 гривень зарплати на місяць. На папері їм мають надати житло й паливо, а насправді все шукають самотужки. «Дуже часто немає медичного транспорту, щоб відвезти хворого до міста. Я й колеги часто працюємо на голому ентузіазмі», – бідкається Олександра Варапай.

Більшість делегатів висловлювалися за максимальні повноваження місцевим радам, збільшення фінансової незалежності громад. «Можна було б спокійно розбудовувати регіон, стабільно розвивати економіку, промисловість, сільське господарство, вирішувати соціальні проблеми. Розумне використання наших природних ресурсів дало б можливість будувати дороги, розвивати інфраструктуру. Бездіяльність місцевої влади викликає запитання: якщо не ми – то хто?» – підсумував заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Після офіційної частини відбувся урочистий концерт знаних в області творчих колективів і виконавців.