Кандидатами у депутати в Озерянській ОТГ зареєстрували 5 представників «Нашого краю»

18.06.19NASH KRAY  - Кандидатами у депутати в Озерянській ОТГ зареєстрували 5 представників «Нашого краю»

На Чернігівщині Озерянська сільська виборча комісія (Варвинський район) виконала рішення суду і зареєструвала кандидатами у депутати Озерянської сільради представників «Нашого краю». Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Юрій Музика.

За його словами, комісія зареєструвала кандидатами у депутати Віту Крижанівську, Марію Боброву, Анатолія Борсука, Ганну Шитель і Олену Коротун. «Комісія виконала рішення суду і зареєструвала представників «Нашого краю» кандидатами у депутати, вони розпочали свою передвиборчу кампанію», – зазначив він.

Як повідомлялося, у Чернігівській області представникам партії «Наш край» Озерянська сільська виборча комісія безпідставно відмовила у реєстрації п’яти кандидатам у депутати сільської ради на місцевих виборах. Мотивацією відмови стало те, що нібито відсутня реєстрація районного партійного осередку.

Партія «Наш край» оскаржила дії виборчої комісії у суді. Суд скасував постанови Озерянської сільської виборчої комісії щодо відмови у реєстрації п’ятьох кандидатів у депутати від «Нашого краю» та зобов’язав комісію зареєструвати кандидатами у депутати представників політичної сили.