Кандидат від «Нашого Краю» став старостою сіл Парутине, Прибузьке і Каталіно

29.01.18

За підсумками виборів, які відбулися 28 січня, старостою сіл Парутине, Прибузьке та Каталине Куцурубської сільської ОТГ Очаківського району Миколаївської області став кандидат від партії «Наш Край» Всеволод Ільїн. За нього проголосувало 75% виборців. Про це повідомив голова Миколаївської обласної партійної організації «Нашого краю» Юрій Кормишкін.

Він зазначив, ці вибори вкотре підтвердили, що «Наш Край» має стійку підтримку серед жителів Миколаївської області.

«Результати виборів в об’єднані територіальні громади 2016-2017 рр. показали, що «Наш Край» в Миколаївській області має стабільну підтримку виборців. За два роки виборів в об’єднані громади, ми зуміли отримати 103 депутатських мандата і впевнено утримуємо першість серед інших політичних сил, які представлених в області», – сказав Юрій Кормишкін.

Також він наголосив, що «Наш Край» єдина політична сила в області, яка висувала кандидатів на посаду старости.

«Сьогодні від «Нашого Краю» в області буде працювати вже два старости, обраних від нашої політичної сили. З кожним днем ​​наша команда стає все більше, а це значить, що ми працюємо у вірному напрямку», – резюмував Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що новообраний староста Всеволод Олександрович Ільїн народився в Херсонській області в селі Преображенка. З 1965 року почав свій трудовий шлях в Миколаївській області. Більш півсотні років віддав роботі в журналістиці. Очолював газету «Чорноморська зірка», був першим заступником газети «Рідне Прибужжя», кореспондентом міжнародного тижневика «Дзеркало тижня», довгий час працював на телебаченні і радіо. Неодноразово обирався депутатом місцевих рад. Разом з сім’єю живе в селі Каталіно.