Кальцев: «Наш край» горою стоятиме за Запорізьку область

15.09.15

Політична партія «Наш край» у першу чергу працюватиме над вирішенням проблем місцевих громад і збереженням Запорізької області. Про це під час форуму, на якому була представлена команда для участі у місцевих виборах, заявив голова Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край», депутат V і VII скликань Верховної Ради Сергій Кальцев.

15 - Кальцев: «Наш край» горою стоятиме за Запорізьку область

Він наголосив, що основним завданням осередку партії є вберегти Запорізьку область від ліквідації внаслідок проведення адміністративно-територіальної реформи. «На сьогоднішній день існує кілька проектів цієї реформи, але у одному з них на карті України немає Запорізької області. В одному варіанті нас об’єднують з Дніпропетровською, в іншому – з Донецькою областю. Не допустити такого «укрупнення» на шкоду інтересам запорізької громади – одне з наших головних завдань», – зазначив політик.

«Настав час виявити волю і наполегливість: відстояти свої інтереси, захистити свої громади і території від бездумних експериментів, політиків-популістів, чиновників-шкідників. Ми будемо займатися тільки конкретними справами, вирішенням насущних проблем наших територій», – заявив Сергій Кальцев.

Учасники форуму прийняли присягу на вірність своїм землякам і пообіцяли побудувати політичну силу, яка зможе гідно відстоювати інтереси запорізької громади на всеукраїнському рівні, зберегти мир і стабільність у регіоні, боротися з корупціонерами і політичними провокаторами.

Обласний форум політичної партії «Наш край» відвідали понад 1200 партійців з усієї області, а також представники громадських організацій, бізнесу, соціальної та медичної сфер, аграрії, пенсіонери, студенти.

Нагадаємо, у регіонах України тривають форуми, на яких політична партія «Наш край» представляє свої команди для участі у місцевих виборах. Окрім Запорізької області, такі форуми вже відбулися у Вінницькій, Кіровоградській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, а також у Харкові, Маріуполі та Львові.