Ірина Озерна, Кіровоградщина: На рівні області треба активно лобіювати інтереси своєї громади

03.10.15

Психологи стверджують, що жінки – гнучкіші й наполегливіші за чоловіків. Жінка може організувати, надихнути, вміє не лише йти напролом, а й м’яко відступити, коли цього потребує справа. Жінка готова до співпраці та компромісу. Якщо жінка-політик очолює процес, вона впевнено йде до своєї мети. І українській владі потрібно якомога більше жінок.

Тому є всі шанси увійти в політику, долучитися до роботи у Кіровоградській обласній раді мудрій не по роках, розумній жінці з прекрасною освітою – Ірині Озерній.

Вона народилася в Кіровограді у 1979 році. Після закінчення спеціалізованої фізико-математичної школи №8 вступила до Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу (спеціальність «фінанси і кредит»), який закінчила з відзнакою, набувши кваліфікацію «бухгалтер-фінансист». Продовжила здобувати освіту в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування, який (уже в статусі університету) закінчила за спеціальністю «фінанси і кредит», здобувши кваліфікацію економіста. За рік отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «фінанси».

Трудову діяльність розпочала на посаді провідного спеціаліста відділення Національної служби посередництва і примирення у Кіровоградській області. Згодом за результатами конкурсу її було переведено на посаду завідувача сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування. У 2005 році вступила до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого та здобула кваліфікацію юриста.

Потім Ірина Озерна розпочинає свою педагогічну діяльність. Спочатку працює в Кіровоградському кооперативному коледжі економіки і права імені М. П. Сая на посаді викладача юридичних дисциплін і юрисконсульта цього самого закладу. А наразі вже другий рік очолює Кіровоградський коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту. Заміжня, виховує сина.

Отже, жінка-економіст, жінка‑юрист, педагог, керівник, колега, дружина, мати. В умовах, коли суспільство потребує оновлення якості політичної системи, Ірині Озерній не вистачає ще одного статусу – жінка-політик. Між тим жінка здобуває в політиці дедалі більше довіри й підтримки, адже вона є толерантнішою, не сприймає війну та агресію.

Маючи намір балотуватися до обласної ради по 32-му територіальному виборчому округу від партії «НАШ КРАЙ», Ірина Озерна із притаманною їй здібністю ставитися до всього відповідально вивчила проблеми Олександрівщини. Як жив цей багатий історією край останні роки?

«Проблеми округу є типовими для всієї країни, – каже Озерна. – Це бездоріжжя, безробіття, безвідповідальність чиновників. І таких «без», на жаль, дуже багато. У нашому коледжі навчаються діти з глибинки. Які вони щирі! Яке бажання отримувати освіту! Викладачі бачать, що рівень освіти в сільських школах достатній, а от матеріальна база далеко не найкраща. У багатьох школах немає навіть Інтернету, а за сучасних умов без нього неможливо повноцінно навчатися. Переконана, забезпечити навчальні заклади глобальною мережею можна. Причому – в короткий термін.

У спілкуванні з жителями Олександрівщини я дуже часто чула нарікання на якість доріг, навіть на їхню відсутність. У селах, де вкрай актуальною є проблема надання високофахової та своєчасної медичної допомоги – вона практично відсутня, зупинено проект «сільська медицина»…

Вважаю, що ці проблеми вирішити не складно. Потрібна людина, яка на рівні області активно лобіюватиме інтереси певної громади. Повірте, я вмію переконувати».

Розвиватися, ставити перед собою цілі і впевнено йти до них – принципова позиція, життєве кредо Ірини Озерної. Маючи на меті піклування про Олександрівську громаду, вона здатна стати настільки сильною, що ця сила стане рушійною – до благополуччя, миру і злагоди в суспільстві. І вона це неодноразово доводила.